Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

4-й фестивалю «Київський тиждень критики» оголосив критиків-кураторів

20.08.2020
об 12:37

З 22 по 28 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» проходитиме щорічний фестиваль «Київський тиждень критики». Сьогодні у події з’явився постер, а також організатори назвали критиків-кураторів 4-го фестивалю.

Міжнародний кінофестиваль «Київський тиждень критики» створено з метою ознайомлення українських глядачів із найкращими новинками кіно, обраними професійними українськими кінокритиками. Столичний кінотеатр «Жовтень» став центральною композицією постера. Під час фестивалю саме до нього приходять учасники заходу, щоб подивитися фільми, що увійшли до програми кіноподії. Цьогоріч будівлю зображено у стилістиці футуристичних ретропостерів як центр тяжіння для поціновувачів кіно.

Кураторами програми фестивалю виступають українські кінокритики: редакторка розділу «Культура» онлайн-видання LB.ua та співзасновниця Спілки кінокритиків України Дарія Бадьйoр, режисер та засновник інтернет-журналу про авторське кіно Cineticle Станіслав Битюцький, автор видань LB.ua, «Фокус» та DTF Magazine Сергій Ксаверов і журналістка DTF Magazine, ведуча подкастів на «Радіо Поділ» Анна Дацюк. Кожна стрічка у програмі фестивалю представлятиметься кураторами, а після показів на глядачів чекає обговорення фільму з кінокритиком. У рамках фестивалю також запланована програма дискусійних зустрічей.

«Цього року кінофестиваль у справжньому кінотеатрі — це щось з розряду неймовірного. Прийти в кінотеатр під час пандемії — більше, ніж коли-небудь раніше — означатиме долучитися до чогось важливого, отримати спільний досвід, зустрітися наживо. Ми з командою фестивалю робимо все, щоб цей досвід був не марним, щоб вибір вийти назовні замість залишитись вдома себе виправдав. Фільми, які ми хочемо показати, варті цього. І реакція на них наших глядачів буде ще більш дорогоцінною для нас цими дивними днями 2020-го» – коментує цьогорічний фестиваль ДАРІЯ БАДЬЙОР.

Програма «Київського тижня» складається з трьох традиційних секцій – міжнародної програми з актуальними стрічками з лайн-апів головних світових кінофестивалів, тематичної ретроспективи культової кінокласики, а також київських прем'єр 2020 року українських фільмів. Крім того, у рамках 4-го кінофестивалю створено індустріальну секцію «Перший погляд»: до неї увійдуть студентські фільми, відібрані студентами, які вивчають кіномистецтво. Під час фестивалю ці стрічки представлять провідні українські продюсери, відбірники кінофестивалів та кінокритики. 

На відкритті 4-го фестивалю «Київський тиждень критики» відбудеться церемонія нагородження щорічною національною премією кінокритиків «КІНОКОЛО». Організатором заходу є компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Пресслужба «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

Від освітнього контенту до вражаючих пригод: Дитяча програма фестивалю анімації LINOLEUM

Перші кроки в розвитку емпатії, вибудовування стосунків з внутрішнім «Я», а ще зі світом навколо та людьми, що поруч. Маленьким особистостям все це легше зрозуміти через мультик. Анімація, що викличе щирий сміх, захоплення і здивування від неочікуваної розв'язки сюжету може бути кориснішою, ніж десятки нудних розмов на складні теми з дорослими. Тож Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM пропонує зовсім юним глядачам та їхнім батькам кращу світову анімацію у спеціальній дитячій програмі Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM.

13.08.2020
об 10:49

Новини

Film Industry Office: Стали відомі учасники пітчингу від ОМКФ

З 29 вересня по 02 жовтня автори кінопроєктів презентуватимуть свої роботи в межах секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Сьогодні стали відомі учасники Пітчингу кінопроєктів, що знаходяться на стадії розробки, та ті, які візьмуть участь у секції Work-in-Progress, яка присвячена презентації фільмів на фінальній стадії зйомок або у постпродакшені.

18.08.2020
об 13:21

Новини

Molodist Talent Workshop: В межах КМКФ «Молодість» передбачена освітня програма

В межах 49-го Київського кінофестивалю молодість з 23 до 29 серпня в FEDORIV HUB та на сайті заходу проходитиме освітня програма Molodist Talent Workshop. В програмі більше 15 майстер-класів, воркшопів та лекцій від провідних міжнародних та українських режисерів, акторів, продюсерів, звукорежисерів, сценаристів, операторів, монтажерів та кіноекспертів.

18.08.2020
об 18:25

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Традицію переглядів фільмів під зорями збережено

Адаптивний карантин дозволив провести щорічний кінофестиваль «Відкрита ніч». Щоправда, цьогоріч подія відбувалася не в червні, як зазвичай, а наприкінці літа. Так, 14 серпня на «Арт-Причалі», що на Подолі, відбулася церемонія нагородження кінофестивалю «Відкрита ніч», а потім гості під зорями дивилися фільми режисерів-переможців, що отримали хлопавки 23-го Дубля.

18.08.2020
об 19:34