Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

4-й фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО відбудеться в жовтні

03.03.2021
об 15:23

Протягом 1 – 5 жовтня в Києві вже вчетверте відбуватиметься фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО. За попередніми планами організаторів головною локацією стане Будинок Кіно.

Кіноподія, що проходитиме восени, дещо оновить секції конкурсної програми та розширить можливості існуючих програм.

«Цього року ми розширюємо програму та додаємо цікаві, але незвичні для нас формати – це рекламні відео роботи, розширимо програму музичних відео та зробимо конкурсну програму повного метру», – зазначив президент фестивалю БОГДАН ВЕРЖБИЦЬКИЙ.

Разом з датами проведення 4-го фестивалю команда організаторів анонсує, що незабаром стануть відомі терміни прийому заявок для участі у відборі в конкурсні програми КІНОКО, тож вже варто підготуватися, аби потім не зволікати.

Нагадаємо, 3-й фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО проходив у гібридному форматі з 29 жовтня по 1 листопада 2020 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно та індустрійних партнерів фестивалю.

Джерело: Пресслужба фестивалю кінооператорського мистецтва КІНОКО

Читайте також:

Новини

Спортивна драма «Пульс» скоро вийде в український кінотеатральний прокат

На початку квітня фільм про юну українську легкоатлетку Оксану, яка живе в маленькому містечку та мріє потрапити на Олімпійські ігри, з’явиться на великих екранах України.

15.02.2021
об 14:14

Новини

У березні в український кінопрокат вийде драматичний трилер «Трафік»

Трохи більше місяця лишилося до релізу напруженого трилеру «Трафік». Український глядач зможе побачити канадо-бельгійський фільм режисера Ніколаса Джарекі з 18 березня в кіно.

11.02.2021
об 13:21

Новини

Навесні в кінотеатрах покажуть Фестиваль короткометражної анімації Annecy

Дитяча історія, міркування про смерть і втрати, погляд на розум людини зсередини, сюрреалістичні фантазії про внутрішній світ дитини, філософська притча – цю різнобарвну палітру короткометражних анімаційних фільмів можна буде побачити в кіно з 8 квітня.

15.02.2021
об 17:14

Новини

Наративний подкаст: Відбулася прем’єра першого аудіосеріалу від MEGOGO

Онлайн-платформа розпочинає власне виробництво аудіосеріалів. Сьогодні представники MEGOGO презентували свій перший проєкт про Куренівську трагедію, робота над яким тривала близько 3 місяців.

23.02.2021
об 13:30

Новини

Турецький серіал «Навчи мене кохати» скоро презентують на українському ТБ

Незабаром на «1+1» відбудеться прем'єра турецької мелодрами «Навчи мене кохати», яка розповість про закоханих Альпера та Лейлу. Парі доведеться пройти через небезпечні випробування долі, щоб уберегти своє щастя.

23.02.2021
об 17:20