Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

4 фільми із програми «Спеціальні покази» 12-го ОМКФ

13.08.2021
об 14:57

Упродовж 14 – 21 серпня в Одесі кіномани та прихильники фестивального кіно зможуть подивитися 4 фільми позаконкурсної програми «Спеціальні покази» Одеського міжнародного кінофестивалю.

 

«Небеса» / Nebesa / Heavens Above

Сербія, Німеччина, Північна Македонія, Словенія, Хорватія, Чорногорія, Боснія і Герцеґовина / 2021

Режисер: Срджан Драґоєвіч

 

Стоян такий же нудний і простий, як і добрий. Коли після нещасливого випадку під час заміни електролампочки над його головою з'явлається німб, він швидко стає новою забавою в місті. Його вольову дружину Наду аж ніяк не тішить небажана увага з боку сусідів… Що б вона не робила, ніщо не може загасити осяйне неподобство з голови її чоловіка і знову зробити його непримітним, як і раніше. Тим часом Стоян, – мимовільний святий, – починає любити свій новий спосіб життя і починає вдаватися до лихих злочинів...

 

«Рік нескінченної бурі» / The Year of the Everlasting Storm

США / 2021

Режисер: Джафар Панахі, Ентоні Чен, Малік Віттал, Лора Пойтрас, Домініґа Сотомайор, Девід Ловері, Апічатпонг Вірасетакул

 

Любовний лист до кінематографа, знятий у США, Ірані, Чилі, Китаї та Таїланді сімома найважливішими режисерами сьогодення. Нове життя в старому будинку. Розставання – зустріч. Спостереження та примирення. Невпізнаний світ у рік нескінченної бурі.

 

«Молитва за гетьмана Мазепу» / A Prayer for Hetman Mazepa

Україна / 2002

Режисер: Юрій Іллєнко

 

В основі сюжету діалог «на ножах» історичних антагоністів: Петра I, що плюндрує Іванів саркофаг, та гетьмана Івана, який встає з могили, щоб оповісти про своє життя, передусім про боротьбу двох державців.

 

«Непомітне зникнення» / French Exit

Канада, Ірландія, Велика Британія / 2020

Режисер: Азазел Джейкобс

 

Немолода мангеттенська світська левиця, що доїдає рештки своєї спадщини, переїздить до маленької квартири в Парижі разом із сином та котом.

 

Нагороди: «Канадська екранна нагорода» за головну жіночу роль (Мішель Пфайфер, 2021)

 

Джерело: ОМКФ

 

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Фільми Кшиштофа Кесльовського увійшли до програми ретроспективи

В межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбуватиметься впродовж 14 – 21 серпня, покажуть ретроспективу фільмів знаменитого польского режисера Кшиштофа Кесльовського. Цього року дворазовому номінанту на премію «Оскар» та лауреату 70 нагород виповнилося б 80 років.

06.08.2021
об 12:58

Новини

12-й ОМКФ: Показ фільмів Террі Ґілліама та його майстер-клас

В межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться показ програми «На пошану Террі Ґілліама», до якої увійшло 6 фільмів знаменитого британського режисера.

09.08.2021
об 15:16

Новини

12-й ОМКФ: Програма «Літньої кіношколи»

З 15 до 21 серпня в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю власники абонементів та глядачі із придбаними квитками матимуть можливість стати слухачами майстер–класів відомих кінематографістів, акторів, режисерів та інших зірок кіно.

10.08.2021
об 18:41

Новини

12-й ОМКФ: Українські Гала-Прем’єри

Вже завтра розпочинається 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. В межах заходу відбудеться 5 Українських Гала-Прем’єр. Отже, які національні фільми глядачі однієї із найочікуваніших подій літа побачать першими.

13.08.2021
об 12:46