Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

2021 рік: Податкові стимули та пільги для сфери культури, креативних індустрій та туризму

22.12.2020
об 13:47

У 2021 році сфери культури, креативних індустрій та туризму України отримають податкові стимули та пільги. Президент України Володимир Зеленський вже підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій» № 962-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 4 листопада 2020 року.

Згідно з документом у новому році почнуть діяти податкові стимули для підтримки діяльності сфер креативних індустрій, культури, туризму, спорту та інших гуманітарних напрямків. Зокрема на них очікує:

 

- звільнення від податку на прибуток підприємств та податку на доходи фізичних осіб за отриману платниками цільову допомогу, яка надається за рахунок бюджетних коштів або коштів міжнародної технічної допомоги для реалізації проєктів або програм у сфері креативних індустрій;

 

- знижена ставка ПДВ у розмірі 7% для операцій з постачання послуг, пов'язаних зі сферами культури й туризму;

 

- знижена ставка ПДВ у розмірі 7% для послуг з розповсюдження, демонстрування, публічного сповіщення й публічного показу фільмів, адаптованих в україномовні версії для осіб з порушеннями зору та порушенням слуху;

 

- звільнення (з 2023 року до 2025 року) від ПДВ постачання послуг із демонстрування, розповсюдження та показу національних та іноземних фільмів, дубльованих, озвучених українською мовою на території України, за умови, що такі національні фільми адаптовані в україномовні версії для осіб з порушенням зору та слуху;

 

- звільнення від оподаткування ПДВ ввезення в Україну товарів, що входять до складу національної кінематографічної спадщини.

 

Такі заходи підтримки зроблять доступнішими продукцію та послуги компаній, що працюють у креативній індустрії, культурі й туризмі, а також допоможуть їм мінімізувати негативний вплив від запровадження карантинних заходів через поширення COVID-19.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олексій Тритенко

11 грудня свій день народження святкує український актор театру та кіно Олексій Тритенко. Ще в школі він вирішив стати артистом. Навчався у Дніпрі, потім працював в театрах – спочатку в Одесі, потім в Києві, знімався у кіно, але популярність серед глядачів йому принесла роль дільничого Андрія Макаренка у телесеріалі «Коли ми вдома».

11.12.2020
об 10:54

Новини

Спеціально до прокату «Диво-жінки: 1984» у Києві відкрили кінотеатр

Вже завтра шанувальники всесвітів DC зможуть побачити довгоочікуваний фільм від Warner Bros. «Диво-жінка: 1984». Декотрі зможуть зробити це в новому кінотеатрі мережі Miromax. Він принагідний тим, що в ньому з’явився перший в Східній Європі зал на основі LED-технології Samsung Onyx.

15.12.2020
об 14:20

Новини

Розпочато конкурс: PITCH UA підтримає контент на соціально вагомі теми

PITCH UA 3 чекає на заявки від тих, хто хоче прийняти участь у конкурсі соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну.

17.12.2020
об 16:16

Новини

З’явились дати виходу нового сезону «Мандалорця»

Творці серіалу «Мандалорець» планують випустити до перегляду третій сезон у грудні 2021 року. Також у розробку надійшли спіноффи «Асока Тано» і «Рейнджери Нової Республіки», над якими вже працюють Джон Фавро та Дейв Філоні.

19.12.2020
об 17:44

Новини

«Україна All Inclusive» розповість про неочікувані місця для зимового відпочинку

Сьогодні, 21 грудня, о 19:30 в ефірі «ТСН» на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра спецпроєкту «Україна All Inclusive. Зима», у якому розкажуть про нестандартні місця для зимового відпочинку в Україні.

21.12.2020
об 18:16