Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

20 000+ одиниць україномовного контенту: Підсумки MEGOGO до 30-річчя Незалежності України

27.07.2021
об 13:14

З нагоди Дня Незалежності, яке цьогоріч наша країна святкуватиме в тридцяте, медіасервіс MEGOGO озвучив цифри власної україномовної бібліотеки.

Наразі, за підрахунками аналітичного відділу MEGOGO, на онлайн-платформі більше 20 000 одиниць контенту українською мовою. Таким чином ресурс офіційно підтверджує статус стримінгового сервісу, який має найбільшу легальну україномовну бібліотеку контенту в світі.

«Ми раді оголосити публічно, що саме на MEGOGO зібрано найбільшу кількість легального контенту українською мовою в світі. Це і культові голлівудські хіти, і прем’єри українського виробництва, і аудіоконтент, як власний, так і зовнішний. Примноження україномовної бібліотеки для нас завжди лишається в пріоритеті. Оскільки ми працюємо в законодавчих рамках, то й аудіодоріжка завжди має бути легальна і схвалена правовласником. Тож ми щодня комінікуємо з власниками контенту, аби кількість аудіодоріжок з дотримання авторського права лише зростала. До того ж, продовжуємо активно працюємо над власним виробництвом контенту державною мовою», – розповів директор зі стратегічного розвитку MEGOGO ІВАН ШЕСТАКОВ.

 

Трохи статистики від медіасервісу MEGOGO:

близько 4 000 фільмів українською мовою;

3 500 епізодів культових серіалів державною мовою;

5 000 дитячих мультфільмів та епізодів мультсеріалів українською;

понад 3 000 випусків шоу українською;

більше 4 600 епізодів подкастів та аудіокниг державною мовою.

 

Окрім того, ще понад 12 000 одиниць контенту мають українські субтитри.

 

Загалом, за підрахунками аналітиків, на медіасервісі 3 800 закордонних фільмів мають українські аудіодоріжки, що є рекордною цифрою для схожих ресурсів. Сумарна кількість одиниць контенту саме українського виробництва становить більше 5 000.

 

Чимало україномовного контенту представлено абсолютно безкоштовно. Що важливо, на MEGOGO з’явився окремий функціонал, який дозволяє обирати контент за звуковою доріжкою.

 

Нагадаємо, в травні медіасервіс MEGOGO запустив власний інтерактивний канал із кіносеріальним контентом, створеним за останні 30 років. Канал [М] Україна 30 років цілодобово пропонує фільми, серіали, мультфільми й навіть документальне кіно.

 

Джерело: Пресслужба MEGOGO

Читайте також:

Новини

Cоціальний проєкт ZMOVA виходитиме на MEGOGO LIVE

У четвер, 18 березня, о 19:30 на молодіжному каналі MEGOGO LIVE розпочинається показ соціального проєкту ZMOVA. За допомогою музики творці чотирьох епізодів звертають увагу на українські культурні пам'ятки.

17.03.2021
об 17:25

Новини

Українське кіно на MEGOGO: Медіасервіс запустив новий канал

Медіасервіс MEGOGO запускає власний інтерактивний канал із кіносеріальним контентом, створеним за останні 30 років української незалежності.

22.05.2021
об 14:34

Новини

Тільки кіно: MEGOGO запускає форму передплати фільмів

Із 7 червня на медіасервісі MEGOGO почала діяти передплата «Кіно+». Дана послуга пропонує переважно кіносеріальний контент. В пакет цієї форми передплати входить десятки тисяч топових фільмів, серіалів, мультфільмів й навіть аудіо, а ще контент від discovery+. Зазначимо, наразі медіасервіс MEGOGO має найбільшу, серед усіх сервісів, кількість контенту із наявною українською звуковою доріжкою.

07.06.2021
об 18:11

Новини

20 000+ одиниць україномовного контенту: Підсумки MEGOGO до 30-річчя Незалежності України

З нагоди Дня Незалежності, яке цьогоріч наша країна святкуватиме в тридцяте, медіасервіс MEGOGO озвучив цифри власної україномовної бібліотеки.

27.07.2021
об 13:14