Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

2 вересня розпочинається Венеційський кінофестиваль

01.09.2020
об 17:23

Не дивлячись на пандемію COVID-19 Венеційський кінофестиваль відбудеться, хоча і в дещо скороченому вигляді, з великою кількістю обмежень та з меншою кількістю фільмів і учасників.

 

Завтра на острові Лідо розпочнеться 77-й Венеційський міжнародний кінофестиваль. Проводити його будуть дотримуючись жорских санітарних правил безпеки. Окрім того, що глядачів розсаджуватимуть у залі в шаховому порядку та обов’язково в масках, їм вимірюватимуть температуру, а зали дезінфікувати. Зменшено кількість фільмів у програмі і запрошено менше гостей. Декому з них робитимуть тести на COVID-19, акредитованих журналістів хочуть забовязати весь час перебувати у номерах і виходити звідти тільки на покази. За порушення загрожує штраф. Деякі фільми все ж демонструватимуться онлайн.

У цьому році в програмі показів 55 фільмів. З них 18 в основному конкурсі. Змінився і склад журі заходу. Так, румунський режисер, один з членів журі Основного конкурсу. Крісті Пую не приїде, його замінить американський актор Метт Діллон, який вже деякий час знаходиться в Італії.  Головою журі залишилась Кейт Бланшет.

Триватиме фестиваль до 12 вересня.

 

Джерело: labiennale.org