Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

2 липня у Києві відкриються кінотеатри

24.06.2020
об 18:03

Сьогодні, 24 червня, під час брифінгу мер Києва Володимир Кличко повідомив, що в столиці з 2 липня дозволять відновити роботу кінотеатрам.

За словами Володимира Кличка, згідно з рішенням уряду міська влада видала розпорядження про відновлення у столиці роботи ресторанів, без дитячих кімнат; кафе; басейнів для індивідуальних тренувань, а також дозвіл на проведення культурних та мистецьких заходів кількістю до 10 осіб.

Отже, з обмеженою кількістю відвідувачів і дотриманням дистанції між людьми свої двері знов відкриють кінозали. За словами власників кінотеатрів, більш детальної інформації щодо відновлення роботи в умовах адаптивного карантину, вони ще не отримували.

Спілкуючись з журналістами мер Києва наголосив, що у разі погіршення епідеміологічної ситуації, в столиці повернуться до попередніх обмежень роботи вище зазначених установ.

Читайте також:

Новини

Коли відкриються кінотеатри – влітку чи восени?

Парадоксально, але із закриттям на карантин кінотеатрів фільмів у житті пересічного українця побільшало. Час, що сповільнився у самоізоляції, найкраще проводити в компанії улюблених акторів – їх склад принаймні змінюється, на відміну від тих, хто збирається на дивані. І все ж таки, ми примудряємося сумувати за кіно… За тим, яке показують на великому екрані, у темній залі, в оточенні незнайомців. «Коли відкриють кінотеатри в Україні?», – запитують у Googl’а сотні користувачів. За відсутності офіційної інформації VGL cinema вирішив поспілкуватися з членкинею Ради з державної підтримки кінематографії та засновницею кінотеатру «Жовтень» Людмилою Горделадзе. Жінка, яка створила кінотеатр, що завжди вирізнявся індивідуальним підходом у роботі зі своїм глядачем, поділилася своєю візією прокатного майбутнього.

19.05.2020
об 13:13

Найбільша мережа кінотеатрів сумнівається у відновленні роботи
Новини

Найбільша мережа кінотеатрів сумнівається у відновленні роботи

Найбільша у світі мережа кінотеатрів AMC Theaters не впевнена, що відновить роботу після скасування всіх обмежень, впроваджених через спалах COVID-19. Про це свідчить заява, яку цитує телеканал CNN.

07.06.2020
об 15:08

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину
Новини

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину

Стратегія взаємодії з клієнтами тою чи іншою мірою властива кіномережам. В Україні компанія «Планета кіно» провела опитування серед своєї аудиторії, щоб виявити їхні настрої та зрозуміти, до яких заходів безпеки варто приготуватися поки немає офіційного протоколу, за яким працюватимуть кінотеатри.

09.06.2020
об 17:16

У фокусі каннського кіноринку сьогодні український кінематограф
Новини

У фокусі каннського кіноринку сьогодні український кінематограф

На Marché du Film - Festival de Cannes 24червня – це день індустрійної програми Producers Network, в рамках якої візьмуть участь 5 українських продюсерів та продюсерок.

24.06.2020
об 14:13