Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

18 травня - день народження голлівудської алеї

18.05.2020
об 17:57
Автор: Віталій Бараннік
18 травня – день народження голлівудської алеї

Згідно з однією з найбільш популярних версій, 18 травня 1927 року американська зірка німого кіно Норма Толмадж, поспішаючи на репетицію, випадково наступила на вологий бетон перед споруджуваною будівлею Китайського театру Граумана (зараз – Китайський театр TCL). 

Саме слід її ноги на застиглому бетоні підштовхнув відомого імпресаріо Сіда Граумана створити цілу алею з подібними відбитками перед своїм кінотеатром. Ідея виявилася більш ніж вдала. Зараз ця алея є однією з найвідоміших і популярних серед туристів місць в Лос-Анджелесі. 

На цій легендарній алеї свої відбитки долонь та ніг, а також підписи залишили понад 200 найвідоміших голлівудських знаменитостей. Цікаво, що тут можна побачити сліди, залишені не тільки людьми, а й тваринами та навіть предметами. Так тут є відбитки лап вівчарки Рін-Тін-Тін, яку мільйони глядачів знають, як комісара Рекса, відбитки копит коней американського актора Тома Мікса, на яких він скакав в перших, ще німих, вестернах. 

Побродивши по алеї можна знайти контури знаменитих очок Гарольда Ллойда та чарівної палички Гаррі Поттера. Дуже багато слідів на цій алеї мають свою особливу історію. Так 26 січня 2012 року на ній з'явилися відбитки Майкла Джексона, який помер у 2009 році. Їх залишили діти покійного співака, використавши знамениту рукавичку зі сріблястими блискітками та його черевик.  

Тривалий час кінозірки залишали відбитки безпосередньо на алеї. Щоб їм було зручно «вляпатися» в бетон обома руками, стелився спеціальний червоний килим. Зараз же знаменитостям пропонується «прикластися» до поверхні розчину бетону в більш комфортній обстановці. Потім плити з застиглим бетоном перевозяться та встановлюються на алеї. 

ДОВІДКА 

Китайський театр TCL (до 2013 – Китайський театр Граумана) – кінотеатр на тисячу сто шістдесят дві місця, розташований на бульварі Голлівуд в Лос-Анджелесі, в якому традиційно проходять прем'єри багатьох голлівудських фільмів. У вересні 2007 року кінотеатр придбала фірма «CIM Group» –один з найбільших власників комерційної нерухомості в Голлівуді. У 2013 році кінотеатр отримав своє нинішнє ім'я. Китайський театр TCL. Китайска компанія TCL Corporation, відомий виробник побутової техніки і електроніки, заплатила більш ніж 5 мільйонів доларів за право привласнити своє ім'я легендарному театру. 

 

Читайте також:

Романтична білявка в романтичних комедіях – це буде весело
Новини

Романтична білявка в романтичних комедіях – це буде весело

​​​​​​​Зірка «Блондинки в законі» і «Стильної штучки» Різ Візерспун зіграє головні ролі відразу у двох романтичних комедіях «До тебе чи до мене?» (Your Place or Mine) і «Кактус» (The Cactus). Обидві стрічки вийдуть на стримінговій платформі Netflix.

17.05.2020
об 17:00

19 травня зустрічаємось в «Розмовах з Голлівудом» з Габріель Нейманд
Новини

19 травня зустрічаємось в «Розмовах з Голлівудом» з Габріель Нейманд

Черговий ефір із серії онлайн інтерв'ю з відомими продюсерами, режисерами та сценаристами Америки пропонує нам зустріч з Габріель Нейманд – продюсеркою, чий серіал готується до прем'єри на Netflix. Традиційно, гостю розпитуватимуть Адам Сігел (Adam Sigel) та Джош Вайнсток (Josh Weinstock), члени журі PITCH UA 2.

18.05.2020
об 09:50

Джефф Безос, засновник компанії Amazon, може стати першим у світі трильйонером
Новини

Джефф Безос, засновник компанії Amazon, може стати першим у світі трильйонером

І станеться це, за прогнозами аналітиків, уже за шість років. Останні п’ять років капітал підприємця зростав у середньому на 34 % за рік. Якщо темпи збережуться, то прогнози спеціалістів справдяться і Джефф Безос стане першим у світі трильйонером. І це незважаючи на втрату частини свого статку через розлучення.

18.05.2020
об 12:27

Новини

Автопортрет Роберта Паттінсона з’явиться на обкладинці GQ

Вимушене усамітнення надало талановитим людям ще більше можливостей  для самореалізації. Так, у квітні, перебуваючи на карантині в Лондоні, Роберт Паттінсон зробив серію автопортретів, один з яких прикрасить обкладинку глянцю GQ в червні/липні 2020 року.

18.05.2020
об 16:05