Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

18 Docudays UA відбудеться онлайн

19.03.2021
об 14:31

Не зважаючи на те, що Київ потрапив до так званої червоної зони і з 20 березня по 9 квітня там зачиняються кінотеатри та інші місця культурного відпочинку, команда Міжнародного кінофестивалю про права людини Docudays UA вирішила не скасовувати захід, а провести його дистанційно, як це відбувалося в минулому році.

З 26 березня по 4 квітня в онлайн-форматі відбуватиметься 18 Docudays UA.

«Другий рік поспіль наш фестиваль припадає на період загострення епідемії COVID-19, тому від початку ми були готові до переведення фестивальних активностей в онлайн. Основним майданчиком 18 Docudays UA стане онлайн-кінотеатр DOCUSPACE (docuspace.org), де можна буде долучитися до фестивальних дискусій та майстер-класів, а також переглянути понад 80 стрічок з конкурсної та позаконкурсної програми фестивалю», – пишуть організатори Docudays UA.

 

На віртуальному майданчику DOCUSPACE, в межах цьогорічного фестивалю відбуватимуться такі заходи:

 

1. Кінопокази конкурсних та позаконкурсних програм, а також ретроспективи анімації Анатолія Сурми.

 

2. Публічні онлайн-трансляції правозахисних дискусій програми RIGHTS NOW!; лекцій та зустрічей DOCU/КЛАС; дискусій з режисер(к)ами фестивальних стрічок Tête-à-tête; дискусій з художниками/-цями програми DOCU/СИНТЕЗ.

 

3. Онлайн-виставка «Ласкаво просимо, вхід заборонено» та онлайн-частина виставки «Добре проторені зв’язки» в межах програми DOCU/СИНТЕЗ.

 

4. Трансляції церемоній відкриття та закриття фестивалю.

 

Окрім цього, частина подій проходитиме у Zoom’і:

 

1.  Ексклюзивні події для власників/-ць індустрійних акредитацій DOCU/ПРО. Серед них:

- Ukrainian Doc Preview – презентація актуальних українських документальних фільмів на стадії виробництва перед фахівцями/-чинями кіноіндустрії, втілена у партнерстві з Українським інститутом;

- DOCU/PRO TALKS – серія лекцій та майстер-класів на професійні теми: від розробки проєкту до формування стратегії продажів.

 

2. Спілкування з «книгами» в «Живій бібліотеці».

 

3. Онлайн-студія документального кіно DOCU/ТАБІР, де під менторством режисерів/-ок та аніматорки діти створюватимуть власні документальні стрічки.

 

Також за словами організаторів, цьогорічний фестиваль збереже всі конкурсні кінопрограми: DOCU/УКРАЇНА, DOCU/СВІТ, DOCU/КОРОТКО, а також нагороду RIGHTS NOW!. Її вручать креативному документальному кіно, що досліджує сучасний світ і робить значний внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

 

Переглянути конкурсну та позаконкурсну кінопрограму на docuspace.org буде можливо, скориставшись квитками, абонементами та фестивальними акредитаціями. Долучитися до трансляцій дискусій можна буде безкоштовно. Програма «Трубадури кіно: Шотландія та Україна» перебуватиме у вільному доступі в онлайн-кінотеатрі.

 

Джерело: Docudays UA

Читайте також:

Новини

У Колумбії нова ведуча «Орла&Решки» відвідала місто Пабло Ескобара

Фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна вирушила до міста Медельїн разом зі знімальною групою українського тревел-шоу «Орел&Решка. Новий сезон».

11.03.2021
об 13:44

Новини

Дні народження зірок: Олексій Комаровський

12 березня народився український актор Олексій Комаровський. Здебільшого він знімається в телесеріалах. Популярність Олексію принесла головна роль в телепроєкті для каналу НЛО TV «Паніка Вова», який вийшов в ефір два роки тому. Про нього та інші серіали, в яких можна побачити сьогоднішнього іменинника розповідаємо детальніше.

12.03.2021
об 10:47

Новини

Скоро в кіно: Військовий фільм про швидке дорослішання «Віхола душ»

8 квітня в український кінотеатральний прокат виходить фільм, заснований на реальних подіях Першої світової війни, «Віхола душ». Драматичну історію зняв латвійський режисер Дзінтарс Дрейбергс.

12.03.2021
об 13:09

Новини

Дні народження зірок: Марія Татаринова

18 березня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Марія Татаринова. Її кар’єрний шлях розпочався 12 років тому. За цей час вона встигла зіграти десятки ролей в театрі та кіно. На екранах Марія здебільшого з’являється в телепроєктах. З нагоди персонального свята артистки розповідаємо детальніше про декілька серіалів, в яких можна було побачити сьогоднішню іменинницю.

18.03.2021
об 10:14