Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

18 Docudays UA: 5 фільмів національного конкурсу DOCU/Україна

19.02.2021
об 13:19

Стрічки, що увійшли в програму національного конкурсу DOCU/Україна – національні або світові прем’єри. Під час переглядів глядачі придивляться до повсякдення, мрій та роздумів головних героїв: разом з Мішелем робитимуть вибір між коханням та покликанням життя, з монахом і художником у миру Анатолієм Лютюком – між обітницею та соціальним активізмом, з Назаром та Максом долатимуть сотні кілометрів заради мрії, з народним художником Іваном Приходьком відкриватимуть мистецтво, а з учасницями Dakh Daughters Band досліджуватимуть контрастність і політичність кабаре.

 

«Май далеко – май добре»

Режисерська робота: Ганна Ярошевич

Продюсування: Альона Качкан, Олена Яковіцька, Олексій Москаленко, Ганна Ярошевич

Операторська робота: Сергій Кірєєв

Монтаж: Катерина Пташка

Звук: Павло Березін

Виробництво: TABOR Production, Mental Drive

 

Мішель – молодий німець, що мріяв жити простим життям далеко від цивілізації, в маленькому селі Карпатських гір, та займатись розведенням і порятунком вимираючого виду водяних буйволів. Насолоджуючись життям у повній гармонії з природою та тваринами, Мішель неочікувано для себе закохався в дівчину зі свого рідного міста в Німеччині. Вєра має двох маленьких дітей від попереднього шлюбу. Тож на два роки Мішель повертається жити в Німеччину, щоб побудувати нову сім’ю з Вєрою. Врешті-решт Мішель постає перед вибором: кохання в Німеччині чи омріяне життя з буйволами віддалік великих міст?

 

«Земля Івана»

Режисерська робота: Андрій Лисецький

Продюсування: Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельниціна

Операторська робота: Андрій Лисецький

Звук: Борис Петер

Виробництво: MaGiKa Film

 

Іван Приходько – один з останніх народних художників України. Він самоук, живе в селі, і все, що виходить з-під його пензликів чи різця – наївне та чесне мистецтво. Його світосприйняття, його внутрішній світ сповнені краси та радості. Одного дня картини Івана потрапляють на виставку в Мистецькому арсеналі – головному виставковому центрі країни. Чи проміняє він маленьку сільську хатинку на гламурне міське життя й товариство арт-критиків та агентів?

 

«Сіль із Бонневіллю»

Режисерська робота: Семен Мозговий

Продюсування: Тарас Босак, Артем Колюбаєв, Максим Лещанка, Антон Хільман

Операторська робота: Дмитро Гораш, Семен Мозговий, Денис Мельник, Сергій Стеценко

Монтаж: Сергій Найда, Семен Мозговий

Звук: Бесо Качарава

Виробництво: Mainstream Pictures

Дистриб’юція: East Silver Caravan

 

Двоє українських хлопців, Назар та Макс, загорілись ідеєю зробити найшвидший у світі «Іж-49». Вони проводять увесь свій час у маленькому гаражі на Святошині, готуючи мотоцикл, та долають сотні кілометрів і труднощів по дорозі до Бонневіллю у штаті Юта, США. Це величезне висохле солоне озеро є головним у світі майданчиком із встановлення рекордів швидкості, куди з'їжджаються тисячі людей, щоб вирішити, хто буде новим чемпіоном. І саме там, на іншому кінці світу, кожен із них розуміє, нащо він тут.

 

«Казка про Коника»

Режисерська робота: Уляна Осовська, Денис Страшний

Продюсування: Уляна Осовська, Денис Страшний, Юло Пікков

Операторська робота: Денис Страшний

Монтаж: Мір’ям Єгоров

Звук: Василь Явтушенко

Виробництво: Docutoloka, Silmviburlane

 

Колишній антирадянський активіст, а нині – монах у миру і художник, Анатолій Лютюк мешкає у старовинній кам'яній вежі в самому серці Таллінна. Він щодня молиться за природу і створює саморобні книги у власній майстерні. Багато років тому Анатолій дав обітницю знаходити щось добре у кожному дні. Початок війни на Сході України змушує його залишити мирну естонську столицю і з волонтерською місією вирушити у прифронтові містечка. Поєднуючи духовне життя з соціальним активізмом, з 2014 року він постійно їздить на Донбас, щоб доставити гуманітарну допомогу, де його обітниця випробовується реальністю «сірої зони».

 

«Рози. Фільм-кабаре»

Режисерська робота: Ірена Стеценко

Продюсування: Олександра Кравченко, Олег Соснов

Операторська робота: Сергій Стеценко

Монтаж: Ірена Стеценко, Микола Базаркін, Віктор Онисько, Тетяна Дородніцина

Звук: Марія Нестеренко

Виробництво: DGTL RLGN

 

Цей документальний трагікомічний мюзикл досліджує вершини жанру сучасного кабаре, розкриваючи історії семи артисток інтелектуального фрік-кабаре Dakh Daughters Band. Пильно придивляючись до кожної з артисток, ми відкриємо для себе сім ролей, сім образів жіночності, сім способів бути собою і сім життєвих кредо.

Під час революції на Майдані 2014 року, у поворотний момент в історії країни, мистецтво стає для Dakh Daughters способом осмислення цих подій та допомагає поглянути у вічі суворій реальності з мудрістю й надією. Магія цього політичного кабаре — у поєднанні радості життя і жахіття спустошливої війни, яка, навіть будучи невидимою, все ж кидає свою тінь поміж яскравих сценічних вогнів.

 

Джерело: Docudays UA

Читайте також:

Новини

Святковий сезон: Юлія Саніна стала ведучою «Орла&Решки. 10 років»

Лишилося менше двох тижнів до прем’єри святкового сезону «Орел&Решка. 10 років». До зіркових ведучих Michelle Andrade, Олексія Завгороднього (Позитива), Івана Дорна та Олександра Гудкова приєдналася фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна.

01.02.2021
об 18:18

Новини

«30 кроків вперед»: По ТБ розповідають про шлях незалежної України

Цьогоріч Україна відсвяткує 30-річчя незалежності. З цієї нагоди наприкінці січня на «1+1» почав виходити спецпроєкт, в якому журналісти розповідають про визначні події, які з року в рік змінювали Україну та людей.

09.02.2021
об 15:58

Статті

Класика Голлівуду: 10 фактів про фільм «Дракула»

12 лютого 1931 року відбулася прем'єра фільму «Дракула», який поклав початок жанру жахів у Голлівуді, а образ графа Дракули, втілений на екрані актором Белою Лугоші, став канонічним у світовому кінематографі. У день 90-річчя легендарного фільму ми ділимося найцікавішими фактами про нього.

12.02.2021
об 14:33

Новини

База національних фільмів: Дізнатися про українське кіно можна в онлайн-довіднику

Днями Державне агентство України з питань кіно презентувало онлайн-довідник фільмів, в якому зберігатимуться відомості про стрічки національного виробництва та українські кінокомпанії. Наразі у віртуальній теці міститься інформація про 2 157 фільмів, 384 компанії-виробника українського кіно та 12 713 кінопрофесіоналів.

17.02.2021
об 14:11

Новини

У «Жовтні» розпочався «Кіноклуб італійської класики»

18 лютого у кінотеатрі «Жовтень» розпочинаються покази нового проєкту «Кіноклуб італійської класики» від Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» за підтримки Посольства Італійської Республіки в Києві та Італійського інституту культури в Україні.

18.02.2021
об 14:46