Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

16 вересня приєднуйтеся до розмови про міжнародний продаж та дистриб'юцію

15.09.2020
об 13:24

16 вересня з 17:00 до 21:00  First Cut Lab проведуть спеціально для України лекцію та дискусію «Доходи та розподіл від міжнародного продажу та дистриб'юції». Організаторами також виступили FIAU - Film Industry Association of Ukraine та Український культурний фонд.

 

 

Упродовж відкритої лекції та дискусії, які підготовлені спеціально для українських кінопрофесіоналів, відбуватиметься обговорення кейсів та практики щодо міжнародного продажу та дистриб'юції від First Cut Lab. У 2020 році у зв’язку з пандемією Covid-19 Лабораторія кіномонтажу проходить у липні – вересні 2020 року в онлайн-форматі. Це дало можливість залучити до події високопрофесійних експертів.

Спікерами панельної дискусії стануть:

  • Анн-Софі Лехек - директор по контенту Cinemarket, яка має 10-річний досвід у сфері консалтингу, придбання контенту та продажів;
  • Лоре Парлеані - співзасновник сейлз компанії Totem Films (Франція). TOTEM FILMS купує художні фільми, анімаційні та документальні фільми для продажу у всьому світі.

Модератори дискусії:

  • Метью Даррас - засновник First Cut Lab;
  • Іларіа Гомараска - керівник First Cut Lab+.

First Cut Lab – це міжнародна Лабораторія кіномонтажу, що проводиться під керівництвом Метью Дарраса. Лекторами та консультантами Лабораторії є впливові міжнародні кінопрофесіонали: артдиректори та відбірники фестивалів класу «А», дистрибутори, міжнародні агенти з продажу, а також досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу.  Асоціація кіноіндустрії України та Український культурний фонд сприяли тому, щоб у 2020 році Лабораторія вдруге була проведена в Україні.

 

 Джерело: First Cut Lab

 

 

Читайте також:

Новини

Український культурний фонд отримав план асигнувань на 2020 рік

Згідно з доведеним Міністерством фінансів та затвердженим Міністерством культури та інформаційної політики помісячним планом асигнувань на 2020 рік для УКФ, фінансування проєктів здійснюватиметься таким чином:

19.05.2020
об 13:03

Новини

Лабораторія кіномонтажу First Cut Lab назвала учасників

Завдяки зусиллям Асоціації кіноіндустрії України у 2020 році Міжнародна Лабораторія кіномонтажу First Cut Lab під керівництвом Метью Дарраса проводиться вже вдруге на теренах нашої країни. До участі у Лабораторії лекторами та консультантами залучаються впливові міжнародні кінопрофесіонали, серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб’ютори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу. Участь фільму в лабораторії такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистриб’юційної та прокатної історії.

21.08.2020
об 15:31