Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

16 липня у широкий прокат виходить фільм «Творець»

13.07.2020
об 16:11

Чекали цікавих прем’єр? Поволі вони починають виходити на великі екрани. Українські кіномани вже роблять передзамовлення квитків на фантастичний екшн «Творець», прем’єра якого відбудеться у четвер.

Фільм «Творець» – одна з найочікуваніших новинок літа, тим більше, що головну роль виконав  красунчик Тео Джеймс (франшиза «Дивергент», т/с «Відьмак», «Мистецтво обману»). Його партнерка по стрічці Стейсі Мартін («Німфоманка»). Тільки уявіть собі, історія кохання та помсти розгортається в декораціях технологічного світу майбутнього у 2038 році. Молодий учений, працює на всесильну корпорацію, і створює у секретній лабораторії андроїд зі штучним інтелектом. Його останній прототип майже готовий. Залишається найризикованіша фінальна фаза, але треба встигнути до появи  команди зачистки. Адже його таємна мета – воскресити за допомогою цієї технології дружину, яка загинула кілька років тому…


Джерело: Своє кіно

Читайте також:

Новини

Денні Гловер готовий зніматися в продовженні «Смертельної зброї»

В інтерв'ю Variety зірка «Смертельної зброї» Денні Гловер розповів про можливе продовження екшен-франшизи. Актор упевнений, що якщо п'ятий фільм серії відбудеться, то у авторів є всі можливості зробити щось незвичайне, особливо якщо в новій частині герої зіткнуться із сучасними проблемами.

06.07.2020
об 18:16

Новини

З’явився перший кадр драми «Малкольм і Мері», яку знімали під час карантину

Американська актриса Зендея, яка відома глядачам за фільмом «Людина-павук: Далеко від дому», виклала в мережу один з кадрів чорно-білої драми «Малкольм і Мері», де вона грає разом з Джоном Девідом Вашингтоном.

10.07.2020
об 19:28

Новини

Нову книгу Стівена Кінга екранізують

Прихильників творчості Стівена Кінга чекає нова екранізація його робіт, а саме збірки новел «Якщо потече кров». На широкий екран вийдуть одразу три роботи – це «Телефон містера Герригана», «Життя Чака» та «Щур». Першою опікуватиметься режисер та сценарист Джон Лі Хенкок, другою – Даррен Аронофски. За третю візьметься Бен Стіллер, також він планує зіграти головну роль.

13.07.2020
об 15:05