Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

13 серпня в український прокат виходить драма «В очікуванні варварів»

02.08.2020
об 14:14

Менш, ніж за два тижні на великих екранах з’явиться фільм з яскравим зірковим кастом. Так, під час перегляду драми «В очікуванні варварів» глядачі впізнають Джоні Деппа, Марка Райленса, Роберта Паттінсона, Ґану Баярсайхан та Грету Скаккі.

За екранізацію однойменного роману Джона Кутзее компанія Infinitum Nihil взялася у 2018 році. Перший знімальний день фільму Сіро Герра відбувся у Марокко. За сюжетом стрічки «В очікуванні варварів» невеличке місто на околиці могутньої і деспотичної Імперії розбурхане повідомленням про можливий напад племен із сусідніх пустель, яких імперці називають варварами. Полковник Джолл, який щойно прибув зі столиці, готовий на будь-що, аби вибити з людини необхідні покази. Жорстокість полковника штовхає міського суддю, людину від природи тиху й делікатну, на бунт проти Імперії.

 

Читайте також:

Відсьогодні на екранах кінотеатрів – фільм-катастрофа «Тунель. Небезпечно для життя»
Новини

Відсьогодні на екранах кінотеатрів – фільм-катастрофа «Тунель. Небезпечно для життя»

9 липня на екрани українських кінотеатрів виходить прем'єра – фільм-катастрофа норвезького режисера Пола Ойе «Тунель. Небезпечно для життя».

09.07.2020
об 12:20

Новини

16 липня у широкий прокат виходить фільм «Творець»

Чекали цікавих прем’єр? Поволі вони починають виходити на великі екрани. Українські кіномани вже роблять передзамовлення квитків на фантастичний екшн «Творець», прем’єра якого відбудеться у четвер.

13.07.2020
об 16:11

Новини

Творці фільму Let it Snow презентували трейлер

На вихід стрічки Станіслава Капралова Let it Snow вже чекають в Європі, Америці та Азії. Сьогодні творча група офіційно презентувала трейлер фільму.

20.07.2020
об 11:11

Новини

Українсько-британського фільм «Спадок брехні» презентував трейлер

6 серпня в український кінопрокат виходить шпигунський трилер режисера Едріана Бола «Спадок брехні». Головні ролі у стрічці виконали британський актор Скотт Едкінс («Незаперечний», «Люди Х: Росомаха», «Доктор Стрендж») та українська акторка і телеведуча Анна Буткевич.

30.07.2020
об 17:48