Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

12-й ОМКФ та Книжковий Арсенал оголосили прийом заявок на другий Book Pitch

14.05.2021
об 15:51

У межах книжкового пітчингу експерти шукатимуть українські книжки для майбутніх екранізацій.

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль та Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошують другий конкурс спільного проєкту Book Pitch. Його мета — знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми.

«Фокус 12-го ОМКФ — культурна ДНК українців, а література та кіномистецтво є вагомими її складовими. Поєднання цих двох пластів дає потужний поштовх до розвитку всієї національної культури. Минулого року під час проведення першого конкурсу Book Pitch кіноспільнота познайомилась з сильними та якісними творами, які достойні отримати свої екранізації і стати ще більш відомими широкому колу глядачів та читачів. Наш проєкт — це не лише можливість донести своє творіння до читача та потенційного глядача, а й пошук інноваційних ідей та нестандартних підходів у співпраці авторів із різних сфер мистецтва», — зазначила виконавча директорка ОМКФ АННА МАЧУХ.

З 13 травня до 11 червня включно приймаються заявки на участь у Book Pitch. Після опрацювання селекційною комісією буде обрано 8-10 фіналістів, які зможуть представити свої твори українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації. Під час Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» (23-27 червня) також відбудеться спецпрограма BookWatchers. В її межах пройде навчання пітчингу для літературної спільноти. Фінал пітчингу відбудеться наприкінці липня 2021 року.

«Від самого початку ми планували проєкт як щорічний і тепер надзвичайно раді запускати конкурс удруге. Віримо, що цьогоріч він буде не менш успішним і стане потужним майданчиком взаємодії між літературою та кіно. Пітчинг для багатьох авторів — справді новий досвід, тож хочеться заохотити професійну спільноту подавати заявки і не боятися поглянути на свої твори під новим, можливо, дещо інакшим, кутом», — розповіла координаторка проєкту ТАНЯ РОДІОНОВА.

 

До участі у конкурсі приймаються літературні художні твори, опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1 000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм). Перевага надаватиметься творам, які були презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках та/або отримали премії і нагороди.

 

Подати заявку на участь у проєкті можна на сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Анімація

Подорож до Італійської Рів’єри з анімацією «Лука» вже влітку

17 червня на великі екрани вийде захопливий мультик від Disney та Pixar «Лука».

04.05.2021
об 12:21

Новини

Продовження моторошної історії: «Тихе місце 2» скоро в прокаті

Трилер Джона Красінскі так само тихо, як і пересуваються герої на екрані змінював дати прокату. Лишилися лічені дні й в кінотеатрах з’являться квитки на сеанси продовження історії сім’ї, що опинилася в полоні дивних монстрів.

07.05.2021
об 12:48

Новини

Яким буде перший супергеройський фільм Хлої Чжао у кіновсесвіті Marvel

Важко визначити найбільш захоплюючий аспект майбутнього фільму Marvel «Вічні», ніж те, що режисером виступить нещодавна трумфаторка премії «Оскар» режисерка Хлої Чжао, якій не просто дозволили, а закликали внести у стрічку свій фірмовий стиль. До того ж до проєкту приєднались такі актори, як Анджеліна Джолі, Кумейл Нанджіані, Брайан Тайрі Генрі, Джемма Чан, Річард Мадден, Сальма Гаєк, Кіт Герінґтон і ще чимало зірок індустрії, що робить його практично унікальним.

10.05.2021
об 18:23