Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

12-й ОМКФ: Завершився Літній Кіноринок

19.08.2021
об 13:59

Вчора, 18 серпня, завершився Літній Кіноринок 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який проходив у кінотеатрі Multiplex. Традиційно учасники Кіноринку подивилися презентації релізів дистриб'юторських компаній та українських кіновиробників, послухали доповіді технічних та сервісних компаній та обговорили важливі для кіноіндустрії питань.

У перший день Кіноринку, 16 серпня, відкрила захід презентація компанії FILM.UA GROUP, а по завершенню дня на всіх чекала вечірка, під час якої гостей здивував виступ реперки Alyona Alyona. Загалом у перший день подивилися презентації від компаній CINEVERSE, VLG.FILM та PARAKEET. Компанія UP UA STUDIO презентувала повнометражний ігровий фільм «Між нами», а представники CINEMA NEXT розповіли про преміальний кінозал та інші світові тренди від найбільшого кіноінтегратора Європи.

Другий день роботи Кіноринку запам’ятається презентаціями від компаній KINOMANIA, АРТХАУС ТРАФІК, SVOEkino та 86Prokat. Також представники компанії РЕАЛ КІНО познайомили учасників Кіноринку з преміальним звуком у кінотеатрі на прикладі демонстрації акустичних систем L’Acoustics (Франція).

Велику увагу під час проведення Кіноринку приділили нетворкінгу між кінопрофесіоналами, які стали учасниками заходу. Зокрема, обговорили розвиток національного кінопрокату, можливості і тренди майбутнього, а також перспективи розвитку Кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю.

Після ранкової кави у заключний день Кіноринку відбулась презентація компанії КІНОСВІТ про кінотеатри нового покоління у форматі Onyx та огляд технічних рішень від компанії Samsung. Після цього відбулась презентації компаній KINOPROKAT та ASIA CINEMA.

 

Джерело: ОМКФ

Читайте також:

Новини

22 МІЖНАРОДНІ КІНОФЕСТИВАЛІ ТА 11 НАГОРОД: Трилер «Сторонній» в українському прокаті

Фантастичний детектив Дмитра Томашпольського «Сторонній» виходить в український прокат 19 серпня. Національна прем’єра відбудеться 16 серпня на 12-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

16.08.2021
об 19:05

Новини

12-й ОМКФ: Прем’єра «Ольги», фільм Пауля Вергувена та майстер-класи «Літньої кіношколи»

Вчора був єкватор 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. 17 серпня глядачі фестивалю подивились конкурсний фільм «Простір» Дмитра Томашпольського. Крім того, відбулись покази фільмів «Ґунда» Віктора Косаковського та «Спокуса/Бенедетта» Пауля Вергувена з програми «Гала-Прем’єри», а також фільму «Ольга» Елі Ґраппе («Фестиваль Фестивалів»), «Непомітне зникнення» Азазела Джейкобса («Спеціальні покази») та «Бразилія» Террі Ґілліама.

18.08.2021
об 12:17

Новини

В межах 12-го ОМКФ поговорили про жінок в українській кіноіндустрії

17 серпня в межах кіноіндустрії Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася українська презентація Української асоціації жінок в кіно- та медіаіндустрії (UFFI), яка вперше була презентована в липні на кіноринку Каннського кінофестивалю – в Українському національному павільйоні.

18.08.2021
об 16:10