Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

12-й ОМКФ: Українські Гала-Прем’єри

13.08.2021
об 12:46

Вже завтра розпочинається 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. В межах заходу відбудеться 5 Українських Гала-Прем’єр. Отже, які національні фільми глядачі однієї із найочікуваніших подій літа побачать першими.

 

«Рози. Фільм-кабаре» / Roses. Film-Cabaret

Україна / 2021

Режисер: Ірена Стеценко

 

В гримерці відомого київського театру «Дах» сім актрис придумали проєкт Dakh Daughters. Їх перше сценічне шоу «Рози» представило світу сучасну інтерпретацію мистецтва кабаре, яке у своїй абсолютній карнавальній свободі уміє розважати публіку найсерйознішими темами. В цей самий час в країні розгортаються події, що стали початком епохи значних змін не тільки в суспільстві, але й у свідомості тисяч людей. Революція 2014 року та війна розкривають героїнь у тонкощах характерів, світоглядів, творчих рефлексій. На вершині пережитих емоцій народжується відвертий діалог із собою, і з публікою, сповнений почуттям особистісної відповідальності за своє життя і за свою країну.

 

«Сторонній» / Stranger

Україна / 2019

Режисер: Дмитро Томашпольський

 

Команда синхронного плавання зникла під водою у басейні під час виступу. Пацієнтка водолікарні пропала під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов'язані і яке відношення до них має лялька із живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар'єрі якої немає жодної не розкритої справи. А ще їй доведеться з'ясувати, хто вона насправді.

 

Нагороди: Найкращий науково-фантастичний фільм на Кінофестивалі незалежного кіно Вloodstained, Токіо (Японія, 2019);

Найкращий оригінальний сценарій на Фестивалі незалежного кіно Hollywood Blood Horror, Лос-Анджелес (2019)

 

«Цей дощ ніколи не скінчиться» / This Rain Will Never Stop

Україна, Латвія, Німеччина, Катар / 2020

Режисер: Аліна Горлова

 

«Цей дощ ніколи не скінчиться» веде глядачів потужною та візуально захопливою подорожжю крізь нескінченний людський цикл війни та миру. Фільм слідкує за життям 20-річного Андрія Сулеймана, який намагається забезпечити собі стале майбутнє, водночас працюючи з жертвами збройних конфліктів. Від конфлікту в Сирії до війни в Україні – існування Андрія ніби обрамлене вічним потоком життя і смерті.

 

Нагороди: Найкращий повнометражний фільм на фестивалі документального кіно Festival dei Popoli (2020);

Нагорода IDFA за «Найкращий повнометражний фільм» у секції First Apperance (2020)

 

«Водуруду» / Voduyrudu

Україна / 2021,

Режисер: Анатолій Сачивко

 

Водуруду – це народно-імпровізаційний кіно-балет, витоками якого є оточення та час. Цей фільм є актом відродження національної культури, крізь виразність таких самостійних елементів народної творчості як музика і танець, зафіксованих у рамки кінокадру, що трансформує їх дію у динамічну картину, яка буде випробовуватися лише вірою та часом.

 

«Чому я живий» / Why I'm Alive

Україна / 2021,

Режисер: Віллен Новак

 

Маріуполь. Довоєнне життя в невеличкому українському місті, на березі Азовського моря, з добрим сімейним побутом, сварливими сусідами, самодіяльною оперою, з доносами в «енкаведе» і танцмайданчиком у міському саду, з гонінням за віросповідання і, певна річ, з любов’ю.

 

Джерело: ОМКФ

 

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Журі Національного конкурсу

Упродовж 14 – 21 серпня відбуватиметься 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Сьогодні організатори оголосили склад Міжнародного журі.

04.08.2021
об 16:02

Новини

Ірма Вітовська змінила імідж у фільмі «Смак свободи»

Авторкою першої кулінарної книги з рецептами здорового харчування була Ольга Франко – невістка відомого українського письменника Івана Франка. Її в драматичній комедії «Смак свободи» зіграє Ірма Вітовська.

10.08.2021
об 14:06

Новини

12-й ОМКФ: Програма «Літньої кіношколи»

З 15 до 21 серпня в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю власники абонементів та глядачі із придбаними квитками матимуть можливість стати слухачами майстер–класів відомих кінематографістів, акторів, режисерів та інших зірок кіно.

10.08.2021
об 18:41

Новини

Фотозвіт із прем’єри сімейної пригоди «Щенячий патруль у кіно»

11 серпня в кінотеатрі «Оскар», у ТРЦ Gulliver відбулася прем’єра культової анімаційної пригоди «Щенячий патруль у кіно». Першими в захопливу мандрівку Бухтою Пригод вирушили зірки дубляжу, серед яких: бізнес-вумен та інфлуенсер Олександра Пустовіт, коміки та учасники гумористичного проєкту «Дизель шоу» – Олександр Бережок та Євген Гашенко й акторка Вероніка Лук’яненко.

12.08.2021
об 18:46