Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

12-й ОМКФ: Повна програма секції «Фестиваль Фестивалів»

10.08.2021
об 12:37

У позаконкурсних секціях 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю покажуть лауреата «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю, трилер з Беном Вішо, сюрреалістична комедія з Мішель Пфайфер та інші фільми.

 

Програма секції «Фестиваль Фестивалів»:

 

«Титан» / Titane,

реж. Жулія Дюкурно, Франція/Бельгія, 2021

Після низки чудернацьких злочинів батько возз'єднується з сином, який зник безвісти 10 років тому. Титан: стійкий до високих температур та корозії метал зі сплавами значної міцності.

Нагорода: «Золота пальмова гілка» Каннського кінофестивалю (2021)

 

«Пам’ять» / Memoria,

реж. Апічатпонг Вірасетакул, Колумбія/Мексика/Франція/Велика Британія/Таїланд/Німеччина, 2021

Відколи Джессіку (Тільда Свінтон) налякав гучний «ба-бах» на світанку, вона не може заснути. У Боґоті, під час відвідин своєї сестри, вона знайомиться з Аґнес – археологинею, що вивчає людські останки, виявлені при будівництві тунелю. Джессіка їде до Аґнес на місце розкопок. У сусідньому містечку вона натрапляє на рибалку Ернана. Вони діляться спогадами біля річки. Коли день наближається до завершення, Джессіку опановує відчуття ясності.

Нагорода: Приз журі (Каннський МКФ, 2021)

 

«Велика свобода» / Great Freedom,

реж. Себастіан Майзе, Австрія/Німеччина, 2021

У повоєнній Німеччині Ганс знову і знову потрапляє до в’язниці за гомосексуальність. Через пункт 175 його прагнення до свободи систематично знищується. Єдиними постійними стосунками в його житті стає з'язок із давнім співкамерником Віктором, засудженим за вбивство. Те, що починається з огиди, перетворюється на щось, що називається коханням.

Нагорода: Приз журі секції «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю (2021)

 

«Ольга» / Olga,

реж. Елі Ґраппе, Франція/Швейцарія/Україна, 2021

2013 рік. 15-річна гімнастка мусить обрати між Швейцарією, де вона тренується до чемпіонату Європи в рамках підготовки до Олімпіади, та Україною, де її мати-журналістка висвітлює Євромайдан.

Нагорода за сценарій секції «Тиждень критики» на Каннському кінофестивалі (2021)

 

«Снігу більше ніколи не буде» / Never Gonna Snow Again,

реж. Малґожата Шумовська, Міхал Енґлерт, Польща/Німеччина/Нідерланди, 2020

Масажист зі Сходу входить у життя заможних мешканців нудної, закритої громади. Незважаючи на багатство, мешканці випромінюють внутрішню печаль, тугу. Руки таємничого прибульця зцілюють, його очі ніби проникають у їхні душі. Для них його російський акцент звучить як пісня з минулого, спогад про їхнє позірно безпечніше дитинство. Звати його Женя і він змінює їхні життя.

Нагорода: Спеціальна відзнака Венеційського МКФ (2020)

 

«Аннетт» / Annette,

реж. Леоc Каракс, Франція/Мексика/США/Швейцарія/Бельгія/Японія/Німеччина / 2021

У стендап-коміка та його дружини, оперної співачки, є 2-річна донька з несподіваним даром.

Нагорода: Фільм-відкриття Каннського кінофестивалю (2021)

 

«Герой» / Ghahreman / A Hero,

реж. Асґар Фархаді, Франція/ Іран / 2021

Рахім перебуває у в'язниці через борг, який він не зміг повернути. Під час дводенної відпустки він намагається переконати кредитора відкликати свою скаргу на виплату частини суми. Але все йде не так, як планувалося.

Нагорода: Ґран-прі Каннського кінофестивалю (2021)

 

«Криптозоопарк» / Cryptozoo,

реж. Даш Шо, США / 2021

Каліфорнія, 1970 рік. Поки молодь практикує вільну любов і протестує проти істеблішменту і В'єтнамської війни, в підпіллі розгортається ще одна таємна боротьба. Ветеринарка Лорен Ґрей шукає криптидів – істот, існування яких наука заперечує – та оберігає їх від злих очей у «Криптозоопарку». Та після неочікуваних гостей в її заповіднику дослідниця думає про відкриття закладу світові – щоб навчити людей і фантастичних істот співіснувати.

Нагороди: Відзнака NEXT кінофестивалю «Санденс» (2021); Особлива відзнака журі конкурсу Generation 14plus Берлінського МКФ (2021)

 

 

«Чоловік, який продав свою шкіру» /The Man Who Sold His Skin,

реж. Каутер Бен Ганія, Туніс/Франція/Бельгія/Німеччина/Швеція/Туреччина, 2020

Сем Алі, молодий, чутливий та імпульсивний сирієць, виїхав зі своєї країни до Лівану, аби уникнути війни. Щоб мати можливість подорожувати Європою і жити зі своєю коханою, він погоджується на татуювання на своїй спині від одного з найпопулярніших сучасних художників. Перетворивши власне тіло на престижний витвір мистецтва, Сем розуміє, що його рішення насправді зовсім не означає свободу.

Нагороди: Нагорода Edipo Re та Приз найкращому акторові секції «Горизонти» МКФ у Венеції (2020)

 

«Найгірша людина в світі» / Verdens verste menneske / The Worst Person in the World,

реж. Йоахім Трієр, Норвегія/Франція/Швеція/Данія, 2021

Юлії виповнюється тридцять – її життя сповнене екзистенційного безладу. Декілька її талантів так і лишилися нереалізованими, а її старший бойфренд Аксель – успішний художник коміксів – наполягає на одруженні. Однієї ночі вона влітає на вечірку і знайомиться з молодим і привабливим Ейвіндом. Невдовзі вона розриває стосунки з Акселем і занурюється в черговий роман, сподіваючись владнати своє життя. Та їй доведеться зрозуміти, що деякі речі вже не виправити.

Нагорода: Приз за найкращу жіночу роль (Каннський МКФ, 2021)

 

Повний розклад показів програми 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю та квитки доступні на офіційному сайті події

Якщо ви є власником будь-якого типу фестивальних акредитацій, для бронювання квитків вам потрібно увійти в особистий кабінет.

 

Джерело: ОМКФ

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Оголошені учасники Пітчингу та секції Work-in-Progress

За декілька тижнів в Одесі розпочнеться одна з найголовніших кіноподій України – 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Традиційно в межах заходу відбуватимуться індустріальні події, серед яких Пітчинг вітчизняних кінопроєктів на стадії розробки та секція Work-in-Progress, яка присвячена презентації українських фільмів на фінальній стадії зйомок, або у постпродакшені. Організатори заходу назвали учасників обох лінійок.

02.08.2021
об 18:20

Новини

12-й ОМКФ: Журі Національного конкурсу

Упродовж 14 – 21 серпня відбуватиметься 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Сьогодні організатори оголосили склад Міжнародного журі.

04.08.2021
об 16:02

Новини

12-й ОМКФ: Фільми Кшиштофа Кесльовського увійшли до програми ретроспективи

В межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбуватиметься впродовж 14 – 21 серпня, покажуть ретроспективу фільмів знаменитого польского режисера Кшиштофа Кесльовського. Цього року дворазовому номінанту на премію «Оскар» та лауреату 70 нагород виповнилося б 80 років.

06.08.2021
об 12:58

Новини

Українці восени побачать спродюсовану Хоакіном Феніксом стрічку «Гунда»

16 вересня в українських кінотеатрах розпочнеться прокат документального фільму «Гунда» від режисера документаліста Віктора Косаковського. Стрічка номінована на Премію Європейської кіноакадемії як Найкращий європейський документальний фільм.

09.08.2021
об 18:24