Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

12-й ОМКФ: Переможці Film Industry Office

21.08.2021
об 12:08

20 серпня завершилась професійная секція Film Industry Office 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Журі визначило переможців конкурсів – Пітчингу та Work in Progress.

 

Головні призери Пітчингу

 

Пітчинг став успішним для проєкту фільму «Вєра» режисерки режисерки Марини Степанської. Стрічка перемогла і отримала нагороду в розмірі 60 тисяч гривень від генерального медіапартнера телеканалу «Україна».

Драма «Демони» Наталки Ворожбит, посівши друге місце, теж отримала грошову винагороду від офіційного партнера izibank у розмірі 30 тисяч гривень.

Третє місце і 25 тисяч гривень від медіапартнера oll.tv отримав фільм «Вакуум» Єлизавети Сміт.

«Спеціальна нагорода журі» дісталася проєкту фільму «Дім», режисерка Ор Сінай.

Фаворити секції Work in Progress

 

У конкурсі Work in Progress переможцем став фільм Дмитра Грешка «Швидка на периферії» (Між небом та горами), який отримав 60 тисяч гривень від телеканалу «Україна».

Друге місце посіла стрічка Максима Наконечного «Спас» — нагорода 5 тисяч гривень від oll.tv.

Третє місце — фільм «Терикони» Тараса Томенка.

 

Тренди аудіовізуального сектору

Також у цей день відбулась презентація трендів аудіовізуального сектору 2010—2030 рр.

«Сьогодні мало слідувати трендам, треба випереджати тренди, аналізувтати, що буде в тренді наступним», – зазначила президент ОМКФ ВІКТОРІЯ ТІГІПКО.

На дискусії про можливості фінансування кіно в Україні обговорили, як обираються проєкти на фінансування та які є шляхи його отримання, а також пріорітетність таланту над темами.

«Наше майбутнє за розвитком територіальних та регіональних кінокомісій. Кіно не повинно зніматися тільки в Києві. І це буде вже зовсім іншим етапом розвитку», – впевнений голова Ради з державної підтримки кінематографії АРТЕМ КОЛЮБАЄВ.

Нагадаємо, що професійна секція Film Industry Office 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувалась упродовж 15 – 20 серпня.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Завершився Літній Кіноринок

Вчора, 18 серпня, завершився Літній Кіноринок 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який проходив у кінотеатрі Multiplex. Традиційно учасники Кіноринку подивилися презентації релізів дистриб'юторських компаній та українських кіновиробників, послухали доповіді технічних та сервісних компаній та обговорили важливі для кіноіндустрії питань.

19.08.2021
об 13:59

Інтерв'ю

Марина Кудерчук: «Серпень і вересень плануються насиченими на події: будемо святкувати 30-річчя Незалежності України і День українського кіно»

На відміну від доволі диджиталізованого 2020 року, 2021-й насичений не тільки на свят а, а й на по дії. У найближчі тижні кінозаходів очікується так багато, що інтерв’ю з головою Державного агентства України з питань кіно Мариною Кудерчук треба читати з відкритим календарем або органайзером, адже все запам’ятати складно. Отже: що? де? коли? А також про те , які фільми обрали для себе українці, щоб подивитися на великому екрані, та про долю проєктів, що беруть участь у цьогорічних конкурсних відборах від Держкіно.

20.08.2021
об 11:32

Інтерв'ю

Олег Сенцов: «Я чітко знаю, чого хочу від акторів»

Вчора, 20 серпня, в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з українським режисером і сценаристом Олегом Сенцовим, який відомий глядачам за фільмами “«Гамер», «Номери», «Носоріг» та іншими. Фільм “«Номери» за своєю однойменною п'єсою режисер знімав, перебуваючи у незаконному ув’язненні в російській колонії. Другим режисером стрічки виступив Ахтем Сеітаблаєв. Новий фільм Олега Сенцова «Носоріг» був представлений поза конкурсом Work in Progress секції Film Industry Office 12-го ОМКФ, а також відібраний до конкурсної програми «Горизонти» 78-го Венеціанського кінофестивалю.

21.08.2021
об 10:06