Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

12-й ОМКФ оголосив склад відбіркової комісії

18.02.2021
об 15:27

Сьогодні, 18 лютого, стало відомо, хто формуватиме конкурсну програму та представлятиме незалежну відбіркову комісію 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Незалежна відбіркова комісія формуватиме програму Національного Конкурсу (повний і короткий метр) та конкурсні програми секцій Film industry office. Крім того, фільми, подані до Національного конкурсу, можуть потрапити і до позаконкурсних секцій за узгодженням: «Гала-прем’єри» або «Фестиваль Фестивалів». Організатори фестивалю наголошують, що прийом заявок на участь у Національній конкурсній програмі відкриють вже зовсім скоро.

«Національна конкурсна програма з моменту свого започаткування на ОМКФ у 2012 році постійно росла та масштабувалася. Ми мали змогу на власні очі бачити стрімкий розвиток українського кіно. З нагоди 30-річчя незалежності України на 12-му ОМКФ акцент буде зроблено саме на Національну програму, селекцію фільмів якої здійснюватиме затверджена відбіркова комісія. Вона була створена для незалежного експертного оцінювання конкурсної програми. Таким чином, Національну програму формуватимуть фахівці кіногалузі, які зможуть надати об’єктивні рекомендації щодо кожного з можливих конкурсантів», –  зазначив голова відбіркової комісії АЛІК ШПИЛЮК.

 

Отже, до складу відбіркової комісії, яку очолюватиме програмний консультант ОМКФ Алік Шпилюк, увійшли:

- продюсер та ексголова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко;

- журналістка та кінокритикиня Катерина Сліпченко;

- програмний директор «Артхаус Трафік» Ілля Дядик;

- кураторка кіносекції одеського «Зеленого театру» Ольга Сидорушкіна.

Нагадаємо, 12-й ОМКФ відбудеться 14-21 серпня 2021 року.

 

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

11-й ОМКФ: Останні фестивальні години та Happy Week

Час сплинув дуже швидко, ось вже добігає кінця 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Сьогодні, 3 жовтня, всі, хто спостерігав за перебігом подій онлайн-кіномарафону та лишав голоси за фільми, нарешті дізнаються імена переможців та лауреатів Гран-Прі. Ми ж запрошуємо до сумісного перегляду Урочистої церомонії закриття 11-го ОМКФ на сайті VGL cinema.

03.10.2020
об 13:19

Новини

Юлія Сінькевич: «Наступного року мені б хотілося все ж повернутися до традиційного формату ОМКФ»

Що чекає фестивальну індустрію у майбутньому? На це та інші питання відповідала генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлією Сінькевич. Під час прямого ефіру модераторка зустрічі, співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух запропонувала Юлії поділитися досвідом проведення ОМКФ у гібридному форматі з акцентом на онлайн, а також розпитала, як змінилися умови співпраці з правовласниками та як ситуація в цілому.

02.11.2020
об 16:11

Інтерв'ю

Юлія Сінькевич: «Важливо було максимально зберегти ДНК ОМКФ»

Коли стало зрозуміло, що фестивалі у звичні дати та звичному форматі в 2020 році майже неможливі, Одеський міжнародний фестиваль тривалий час тримав інтригу. Згодом прихильники кіноподії дізналися, що вона проходитиме не в липні, як зазвичай, а наприкінці вересня і дистанційно. Єдиний захід, який можна було відвідати фізично та зануритися в атмосферу фестивалю став open-air на Потьомкінських сходах. Напередодні підбиття підсумків року в DOCU/PRO talk ексгенеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич поділилася з VGL cinema побоюваннями та досягненнями проведення онлайн-події.

16.12.2020
об 12:25

Події

Конкурсна програма: 12-й ОМКФ розпочне прийом фільмів у лютому

Одеський міжнародний кінофестиваль повідомив, що почне приймати заявки від творців фільмів, які хочуть потрапити до конкурсних програм події, в лютому 2021 року.

22.12.2020
об 14:19