Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

12-й ОМКФ ознайомив з усіма перевагами: Як потрапити у кіноліто

01.04.2021
об 17:20

Упродовж 14 до 21 серпня на березі Чорного моря проходитиме 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль (ОМКФ). Вже сьогодні шанувальники заходу можуть придбати собі квиток у кіноліто, а ті, хто мріє доторкнутися до світу кіно та дізнатися, як створюються масштабні події, можуть лишати заявки на волонтерство.

 

Наразі вже відкрито продажі Фестивальних абонементів на 12-й ОМКФ. Пропуск у світ кінематографу можна придбати на офіційному сайті події (https://bit.ly/31wldYJ). На ресурсі також можна ознайомитися зі всіма перевагами такого квитка.

 

Якщо ж ви мріяли стати частиною заходу та отримати організаційний досвід, це можна зробити долучившись до волонтерської служби фестивалю. Подати заявку на волонтерство з 1 квітня по 30 червня 2021 року.

 

Вимоги до потенційних волонтерів:

 

- бути не молодше 18 років;

- мати можливість перебування в Одесі в період з 1 серпня до 22 серпня 2021 для участі в освітніх тренінгах і безпосередньо в роботі фестивалю;

 

Обов’язки волонтерів:

 

- робочий день волонтера триває не більше 5-ти годин;

- волонтер здійснює діяльність на добровільній та безоплатній основі.

 

Організатори фестивалю наголошують, що з метою запобігання поширенню на території України COVID-19, діяльність волонтерів під час ОМКФ буде здійснюватись з дотриманням всіх обмежувальних протиепідеміологічних заходів визначених законодавством України.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Вдома за комп'ютером: Як пройшла церемонія закриття 11-го ОМКФ та головні нагороди фестивалю

Замість Одеського національного академічного театру опери і балету, студія оформлена головними кольорами Одеського міжнародного кінофестивалю; замість переповненої зали, цифри кількості глядачів онлайн-трансляції; замість дрес-коду Black tie, домашні та зручні вбрання.

04.10.2020
об 11:16

Новини

11-й ОМКФ: Результати пітчингу та нагородження переможців секцій

Останній день на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі видався насиченим. Визначили переможців одразу в трьох програмах, а кінопрофесіонали мали змогу взяти участь у декількох цікавих дискусіях.

05.10.2020
об 12:21

Інтерв'ю

Юлія Сінькевич: «Важливо було максимально зберегти ДНК ОМКФ»

Коли стало зрозуміло, що фестивалі у звичні дати та звичному форматі в 2020 році майже неможливі, Одеський міжнародний фестиваль тривалий час тримав інтригу. Згодом прихильники кіноподії дізналися, що вона проходитиме не в липні, як зазвичай, а наприкінці вересня і дистанційно. Єдиний захід, який можна було відвідати фізично та зануритися в атмосферу фестивалю став open-air на Потьомкінських сходах. Напередодні підбиття підсумків року в DOCU/PRO talk ексгенеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич поділилася з VGL cinema побоюваннями та досягненнями проведення онлайн-події.

16.12.2020
об 12:25

Новини

12-й ОМКФ оголосив склад відбіркової комісії

Сьогодні, 18 лютого, стало відомо, хто формуватиме конкурсну програму та представлятиме незалежну відбіркову комісію 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

18.02.2021
об 15:27

Новини

12-й ОМКФ оголосив прийом заявок на участь у Національній конкурсній програмі

Більше трьох місяців у вітчизняних кіновиробників є, аби подати свій фільм на розгляд в участі у Національній конкурсній програмі 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Дедлайн спливає о 15-й годині 15 червня.

02.03.2021
об 13:19