Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

12-й ОМКФ: Фіналісти Book Pitch

02.08.2021
об 15:55

30 липня у Мистецькому арсеналі відбувся фінал конкурсу Book Pitch. Спільний проєкт ОМКФ та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» проходить другий рік поспіль. Мета заходу – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми.

 

Долю фіналістів вирішувало журі, до складу якого увійшли програмний консультант та голова відбіркової комісії Одеського міжнародного кінофестивалю Алік Шпилюк, головна редакторка The Ukrainians, менеджерка культурних проєктів Богдана Неборак, літературна критикиня, кураторка літературних програм Мистецького арсеналу Оксана Щур та шеф-редакторка кінокомпанії Star Media Леонора Пащенко.

 

Приз від Одеського міжнародного кінофестивалю – поїздка на професійну секцію 12-го ОМКФ Film Industry Office — отримав Павло Матюша за свій роман «Кокліко».

 

Станіслав Асєєв виборов зйомку промоційного відео книги «Світлий Шлях: історія одного концтабору» від Книжкового Арсеналу.

 

Владислав Івченко та його «Чемпіонський бій Мері Дяків» отримає скрипт-докторінг від компанії StarMedia.

 

Авторку «Летіла в небі чорна птаха», Анну Біленьку, нагородили додатковим призом у вигляді професійної консультації від StarMedia та акредитацією на Film Industry Office ОМКФ.

 

Нагадаємо, 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме упродовж 14 – 21 серпня на узбережжі Чорного моря. Цьогорічна подія приурочена ювілею незалежності України та тримає у фокусі національне кіно.

 

Джерело: ОМКФ

 

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ та Книжковий Арсенал оголосили прийом заявок на другий Book Pitch

У межах книжкового пітчингу експерти шукатимуть українські книжки для майбутніх екранізацій.

14.05.2021
об 15:51

Новини

12-й ОМКФ: Фіналісти другого Book Pitch

30 липня у Мистецькому арсеналі в Києві відбудеться другий книжковий пітчинг Book Pitch, який є спільним проєктом 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

26.07.2021
об 14:37

Новини

12-й ОМКФ: 15 українських короткометражних фільмів

За три тижні в Одесі розпочнеться одна з головних кіноподій – 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Цьогоріч захід робить акцент на вітчизняному кіновиробництві, тож до конкурсної програми увійшли лише національні фільми. Із переліком повнометражних ігрових стрічок VGL cinema вже знайомив свою аудиторію. У цій публікації ми зібрали короткий український метр, який показуватимуть у двох блоках фестивалю.

27.07.2021
об 10:57