Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

KYIV MEDIA WEEK спільно з Glance Mediametrie презентує аналітичну доповідь та дискусію «Світовий ландшафт ринку VoD: нова динаміка»

10.09.2021
об 11:58

14 вересня на KMW буде представлено комплексний огляд світового ринку VoD, який презентують експерти Glance Mediametrie (Франція) – міжнародної консалтингової компанії, що спеціалізується на трендах теледивлення та діджитал сегменту на більш ніж 50-ти територіях.

 

Учасники KMW отримають ексклюзивні дані та оцінки VoD сервісів на основі експертних звітів Glance Mediametrie 4Screen та OneTVYear, та дізнаються про найпомітніші тенденції цього сегменту, як наприклад, зростання споживання телевізійного контенту та збільшення показників щоденного перегляду. Спікери також простежать, як змінюється розстановка сил на ринку VoD з виходом на арену нових гравців, які вже зазіхають на гегемонію медіагігантів.

 

Презентацію проведуть експерти компанії Glance:

  • Сімеон Мірзаянц (Simeon Mirzayantz) – менеджер з міжнародних продажів, Glance   Mediametrie (Франція). Експерт з 15-річним досвідом роботи в медіа індустрії у Франції та за її межами: Міністерство Європи та закордонних справ, Французький інститут, Mediametrie, кіно та теле-продакшен компанії. Він є експертом культурної та аудіовізуальної сфери (кіно та телебачення, цифрове мистецтво, сучасна музика, книги, візуальне мистецтво).
  • Сесіль Бертран (Cécile Bertrand) – керівниця міжнародних досліджень у Glance (Франція). Вона керує міжнародною службою моніторингу та командою дослідників телевізійних та онлайн-серіалів NoTa.  Вона також займається звітами, спеціальними запитами, бере участь у конференціях з міжнародного телебачення, тенденцій онлайн-контенту, 4-screen та в цілому тем, що стосуються діджитального напрямку. Маючи досвід роботи у бродкастинг та медіа-компаніях, включаючи групу М6 та канадський стартап Seevibes, вона розширила свою експертизу у сфері медіаспоживання, тенденціях телевізійного та цифрового контенту.

 

Відразу після аналітичного огляду своїм досвідом дискусію доповнять представники європейського ринку: Мезен Даннаві (Mezen Dannawi), менеджер NPO Start, BVоD-сервісу мовника NPO (Нідерланди) та Анна Івінська-Новак (Anna Iwinska-Nowak) голова відділу з дослідження клієнтів, TVN Digital (Польща). Експерти обговорять актуальні для ринку питання: як локальні стрімери підкорюють міжнародний ринок VоD? Які вони мають переваги та недоліки на місцевому рівні? Які колаборації та формати вдало спрацювали та дозволили завоювати аудиторію? Які інновації приносять на ринок нові стрімери? Чи мають міжнародні гравці адаптувати свої територіальні стратегії, тримаючи в полі зору регіональні VoD платформи? Які підходи у роботі є успішними для гравців по обидва боки барикади?

Учасники KMW дізнаються про все це і навіть більше від експертів, які виступатимуть онлайн на панельній дискусії 14 вересня.

Glance – консультаційна компанія, що займається дослідженнями контенту та теледивлення. Це надійне джерело офіційних телевізійних рейтингів понад 7000 каналів на більш ніж 120 територіях. Glance також аналізує найновіші тренди у ТБ та діджитал контенті на більш ніж 50 територіях.

Панельну дискусію підготовлено за підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю організаторів і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.

Програми та проєкти Європейського Союзу в Україні, інституції ЄС, терміни для акредитації медіа, умови публікування коментарів, практичні поради та корисні контакти – уся інформація зібрана в посібнику ЄС для журналістів 

11-й Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK 2021 проходитиме 14-15 вересня у гібридному форматі – події відбуватимуться наживо з обмеженою кількістю глядачів у Hyatt Regency Kyiv з прямою трансляцією на аналітичному медіаресурсі Media Business Reports (MBR).

У дводенній програмі KMW 2021 – 20 секцій: панельні дискусії, презентації, доповіді та inspіration talks за участі міжнародних медіаекспертів, трендсеттерів аудіовізуальної індустрії, державних управлінців та топ-менеджерів провідних українських медіакомпаній та продакшенів. Учасники форуму дізнаються про останні тенденції, успішні кейси та нові цінності в аудіовізуальній індустрії, інноваційні технології та їх використання провідними медіакомпаніями.

Ознайомитися з програмою, обрати формат участі та зареєструватись можна вже на офіційному сайті KMW 2021.

Читайте також:

Новини

Презентуємо вам трейлер нової стрічки Віллена Новака «Чому я живий»

В українських кінотеатрах фільм з'явиться з 4 листопада 2021 року.

09.09.2021
об 11:44

Статті

Яке кіно потребує державної підтримки: сценарій, репутація і сучасний патріотизм

Редакція VGL cinema поцікавилася думкою членів Ради з державної підтримки кінематографії про те, яке кіно потребує державної підтримки, на що мають звертати увагу експерти під час розгляду конкурсних заявок та які їхні поради й побажання тим, хто подаватиметься на пітчинги Держкіно.

01.09.2021
об 15:48

Новини

Експедиція за Київське море: Міжнародний проєкт «ШТТЛ»

Готуючись до подорожі, мандрівники розглядають мапу місць, які мають намір відвідати та відчути ногами. Ми ж, перед тим як вирушити на знімальний майданчик, розглядаємо презентацію проєкту. В око відразу впадає мапа локації, схематично вона схожа на знак нескінченності. Саме в ній щоразу, як глядачі по всьому світ у натискатимуть на play, існуватимуть герої фільму «ШТТЛ», на знімальний майданчик якого ми збираємось.

03.09.2021
об 10:48