Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

11-ий міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK презентує доповідь Рендалла Бромана “Як змінюється світовий ринок дистрибуції в еру стрімер-гігантів”

08.09.2021
об 10:49

15 вересня на KMW 2021 виступить спеціальний гість форуму –Рендалл Броман, старший віце-президент LS Distribution (Mediawan Group, Франція) із доповіддю про перспективи дистрибуції контенту у контексті бурхливого розвитку ринку VoD. Секція організована у партнерстві з La Fabrique des Formats (Франція).

«Ринок VoD стрімко розвивається –зараз у Європі він займає 10%-ву частку глобального бізнесу, і з такою динамікою вже через 5-10 років він має усі шанси вийти на провідні економічні позиції. За даними Європейської аудіовізуальної обсерваторії, присутність VoD у Європі на даний момент є досить потужною –Netflix та Amazon представлені у 27-ми країнах-членах ЄС, YouTube Premium та Apple TV –у 26-ти. В результаті зростання впливу VoD платформ, особливо американських, постає потреба переосмислення звичних алгоритмів роботи європейського сектору дистрибуції контенту, і в ньому як Україна, так і Східна Європа загалом, повинні віднайти своє місце”, – коментує пан Броман.

Кар'єра Рендалла Бромана в аудіовізуальній індустрії розпочалася у 1989 році на Twentieth Century Fox International Television, де він 6 років працював комерційним директором, а згодом і віце-президентом, відповідаючи за правовий аспект дистрибуції групи в Центральній, Східній та Північній Європі. 

У 2004 році він приєднався до Power Corporation в якості керівника європейського напряму продакшену компанії, де особисто контролював переговори щодо прав на телевізійні формати, зокрема такі як “Pop Idol”. Після роботи на посаді віце-президента відділу продажів у RHI Films, пан Броман повернувся до Power Corporation на пост президента, де відповідав, зокрема, за сектор міжнародних продажів. 

Як візіонер глобального та локального медіаринку із потужним міжнародним досвідом, у 2011 році він приєднався до Studiocanal TV, де 4 роки працював віце-президентом. З 2017 року і дотепер він обіймає посаду старшого віце-президента LS Distribution (входить до складу Mediawan Group), одного з ключових гравців Франції у сфері дистрибуції контенту та міжнародної копродукції, що володіє каталогом на понад 10 тис. годин контенту.  

В межах доповіді експерт представить аудиторії KMW також нову міжнародну освітню програму Audiovisual Distribution Training (ADT), яку незабаром запустить La Fabrique des Formats. Програма ADT спрямована на підготовку дистрибуторів – фахівців, стратегічно важливих для становлення якісної екосистеми обігу аудіовізуальних творів. Програма надасть можливість розвивати стратегічні, юридичні та комерційні навички в аудіовізуальному секторі. Більш детальну інформацію буде оголошено на KMW 2021.

La Fabrique des Formats–це французький кластер, присвячений аудіовізуальним та цифровим інноваціям у сфері форматів, побудові нових партнерських взаємин у всьому світі з метою створення сталої міжнародної мережі для промоції та підтримки виробництва локальних форматів та їх дистрибуцію на глобальному ринку контенту.

11-ий Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK 2021проходитиме 14-15 вересня у гібридному форматі– події відбуватимуться наживо з обмеженою кількістю глядачів у Hyatt Regency Kyiv з прямою трансляцією на аналітичному медіаресурсі Media Business Reports (MBR).

У дводенній програмі KMW 2021– 20 секцій: панельні дискусії, презентації, доповіді та inspіration talks за участі міжнародних медіаекспертів, трендсеттерів аудіовізуальної індустрії, державних управлінців та топ-менеджерів провідних українських медіакомпаній та продакшенів. Учасники форуму дізнаються про останні тенденції, успішні кейси та нові цінності в аудіовізуальній індустрії, інноваційні технології та їх використання провідними медіакомпаніями.

Ознайомитися з програмою, обрати формат участі та зареєструватись можна вже на офіційному сайті KMW 202.

Контакти:

Читайте також:

Статті

Рекордний рік Porsche: Серія підкорень Нюрбургрингу

Минулий рік став для всього світ у переломним. І те, як відреагували в компанії Porsche на глобальну кризу охорони здоров’я, цілком може стати сюжетом для справжнього мотор-екшна. Культовий «Ле-ман» зі Стівом Макквіном навряд чи вдасться перевершити, але те, що світовий кінематограф може отримати цілком гідну та реальну історію боротьби та успіху, – це факт.

04.09.2021
об 10:05

Новини

На Поділлі працюють над гостросюжетним блокбастером «Unbridled»

На початку червня 2021року в КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ розпочалася робота над художнім повнометражним фільмом «Unbridled» режисера та продюсера Андрія Зайця. У подільському блокбастері можна буде побачити сцени з використанням малої авіації, польоти аеростатів, сцени з каскадерськими трюками та піротехнікою.

05.09.2021
об 11:52