Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

11-й ОМКФ закінчиться новою стрічкою Аґнєшки Голланд

12.09.2020
об 16:21

Стало відомо, що закривати 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, буде біографічна драма «Шарлатан». Це стрічка спільного виробництва Чехії, Ірландії, Польщі та Словаччини. Режисерка - Аґнєшка Голланд, яка у 2017 році отримала «Золотого Дюка» ОМКФ за внесок у кіномистецтво. Прем’єра картини відбудеться 2 жовтня.

У фільмі  «Шарлатан» йдеться про реальні події з життя чеського цілителя Яна Міколашека, який зцілював хворих травами. Лікуючи відомих людей міжвоєнного періоду, Міколашек став відомою та заможною людиною за влади нацистів та комуністів. Він використовував нетрадиційний метод «сечової діагностики».  Йому були притамані жорстокість, садизм та нездатність до любові: показовий судовий процес загрожує викрити усі таємниці цілителя…

Прем’єра фільму «Шарлатан» відбулась на 70-му Берлінському кінофестивалі в межах програми Berlinale Special. На 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі 1 жовтня відбудеться Q&A з Аґнєшкою Голланд. За свою кінокар’єру вона зрежисувала і/або була сценаристкою понад тридцяти фільмів, а ще була головою Правління Європейської кіноакадемії і тричі номінувалась на премію «Оскар».

 

Джерело: Пресслужба ОКМФ

 

 

 

Читайте також:

Новини

Став відомий склад журі FIPRESCI 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Як ми вже повідомляли, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня. Наразі стало відомо, хто саме увійшов до складу журі Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI фестивалю. Це кінокритикиня Катерина Сліпченко (Україна), історик кіно і режисер Клаус Льозер (Німеччина) та кінокритик Лоїк Мілло (Люксембург).

04.09.2020
об 12:38

Новини

Відкрито продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Гарна новина: розпочався продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. На сайті фестивалю можна придбати та забронювати квитки на фільми і майстер-класи 11-го ОМКФ, а також ознайомитись із розкладом сеансів.

07.09.2020
об 15:42

Новини

Стало відомо, хто від України змагатиметься за «Оскар»

Український Оскарівський Комітет оголосив учасників національного відбору на висування на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук. У категорії «Міжнародний повнометражний фільм» від України цього року беруть участь три фільми. Усі вони створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Тож за право бути висунутими на «Оскар» від нашої країни будуть змагатися:

10.09.2020
об 11:02