Трейлери та відео
Популярні пости
Останній день на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі видався насиченим. Визначили переможців одразу в трьох програмах, а кінопрофесіонали мали змогу взяти участь у декількох цікавих дискусіях.
Так, в останній день Film Industry Office відбулась церемонія нагородження переможців декількох програм: Work in Progress, East Series, Пітчингу та Book Pitch.
Переможцями Пітчингу стали «Експедиція-49» Аліси Коваленко. Приз від телеканалу «Україна» отримав проєкт «Редакція» Романа Бондарчука та робота «Привоз» режисерки Єви Нейман.
У секції Work in progress – проєкт «Стоп-Земля» режисерки Катерини Горностай отримав спеціальну відзнаку журі.
Фільм «Рома» Ольги Журби здобув грошовий приз у розмірі 150 тисяч гривень від Українського інституту, як проєкт з найбільшим міжнародним потенціалом. Фільм вже брав участь у цьогорічному проєкті УІ: його продюсерка Дар'я Бассель представляла Україну на віртуальному кіноринку Каннського кінофестивалю у секції Producers Network.
«Ми раді другий рік поспіль бути партнерами найбільшого міжнародного майданчика для кінематографістів в Україні — Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Вже вдруге ми вручаємо нагороду в програмі Work in Progress за фільм з найбільшим потенціалом за кордоном. З цієї премії виросла довгострокова програма Українського інституту proMOTION, яка надає українським фільмам ресурc для міжнародної промоції», — прокоментував генеральний директор Українського інституту ВОЛОДИМИР ШЕЙКО.
Приз EastSeries — комплекс послуг постпродакшн на суму 20 000 євро від компанії Star Media — вручили проєкту серіалу «Чорна п’ятниця» Міхала Желінскі, Польща.
У секції Book Pitch нагороду від компанії Star Media у вигляді скрипт-докторінгу отримав роман «За спиною» Гаськи Шиян.
«Я зовсім не сподівалася отримати такої високої оцінки від журі. Маю велику надію, що ця книжка перетвориться на фільм. Насправді, я дуже вражена, наскільки сильним був конкурс, я знала про всі книжки. Дуже класно, що ми маємо стільки різножанрової літератури. Нехай за книжками українських сучасних авторів знімається більше кіно», — прокоментувала ГАСЬКА ШИЯН.
Призом від Книжкового Арсеналу — промовідео на інформаційних ресурсах фестивалю — нагородили роман «Доця» Тамари Горіхи Зерні.
Секція Film Industry Office заснована як платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроєктів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству.
Також під час останього дня заходу відбулась презентація проєктів Work in progress. Тут були представлені фільми з країн Східноєвропейського партнерства, що перебувають на фінальній стадії виробництва, стрічки українського виробництва або у копродукції з нашою державою. Після цього всі охочі мали змогу подискутувати на тему «Підтримка аудіовізуального сектору програмою ЄС «Креативна Європа», до якої Україна приєдналась у 2015 році.
«Програма «Креативна Європа» співпрацює з 41 країною, не лише з Європейського союзу. Всі країни мають змогу отримати підтримку на проєкти в культурній, медіа та аудіовізуальній галузі. З бюджету ми виділяємо 56% на проєкти у сфері медіа, 31% у сфері культури та 13% на крос-секторальну підтримку. Спектр підтримки аудіовізуальних проєктів дуже широкий. Ми говоримо не лише про фільми, але й телебачення, нові засоби масової інформації, відеоігри, кінофестивалі. Програма спрямована допомагати творцям різного аудіовізуального контенту, аби він успішно створювався й поширювався в 41 країні-партнерах», — зазначила проєктна менеджерка Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні (підпрограми «Культура» та «Медіа») АЛЬОНА ДМУХОВСЬКА.
Після – відбулась ще одна дискусія, в якій взяли участь кінопрофесіонали. Тема її звучала так: «Діджиталізація в українській кіноіндустрії: тенденції та нові рішення. Спільно з DzygaMDB».
Джерело: Пресслужба ОМКФ
28.09.2020
об 11:15
28.09.2020
об 12:18
29.09.2020
об 11:17
02.10.2020
об 15:19
02.10.2020
об 18:11
03.10.2020
об 13:19