Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

11-й KMW: Анонс секції про тренди світової контент-індустрії

30.08.2021
об 14:23

11-й Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK та міжнародна аналітична компанія K7 Media презентують спільну секцію про тренди світової контент-індустрії.

 

14 вересня з 11:50 до 12:30 в рамках офіційної програми KMW 2021 Девід Чіарамелла, менеджер з комунікацій K7 Media (Велика Британія) виступить з аналітичним оглядом «Світові тренди контент-індустрії: 2021 та майбутнє». Він особисто завітає до Києва, щоб поділитися з аудиторією KMW ексклюзивними інсайтами про світову контент-індустрію та розповісти про те, яких змін зазнав медіабізнес за останні два роки та які тенденції визначають розвиток світової контент-індустрії сьогодні.

Команда К7 підготувала огляд ситуації на глобальному ринку аудіовізуального контенту після чергового року невизначеності та наскрізних змін. У своєму виступі Девід Чіарамелла розповість гостям KMW про найпомітніші перемоги та невдачі  медіабізнесу у 2021 році, а також про майбутні перспективи індустрії. Крім того, спільнота Форуму дізнається про споконвічне протистояння локальних стрімерів та компаній-медіагігантів, їх ставлення одне до одного та про адженду обох сторін з огляду на всюдисущі злиття та поглинання сучасного світу. 

 

Девід Чіарамелла (David Ciaramella) – постійний учасник численних індустріальних заходів медіасфери, вибудовує міжнародну мережу клієнтів  K7, презентує тренди аудіовізуального контенту з усього світу з акцентом на non scripted формати та digital-платформи. 

 

 

Компанія K7 Media – багаторічний Інтелектуальний партнер KYIV MEDIA WEEK – міжнародна медіаконсалтингова компанія, що проводить аналітичні дослідження про глобальні тенденції в індустрії контенту для великих світових медіабрендів. K7 Media випускає щорічний звіт Top 100 Traveling TV Formats на основі глибоких знань і досвіду у сфері телебачення та digital, а також готує індивідуальні звіти про шоу, серіали та дитячий контент для мовників, дистрибуторів, продакшн-компаній та digital-сектору.

Нагадаємо, 11-й Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK 2021 проходитиме 14 – 15 вересня у гібридному форматі – події відбуватимуться наживо з обмеженою кількістю глядачів у Hyatt Regency Kyiv з прямою трансляцією на аналітичному медіаресурсі Media Business Reports (MBR).

 

У дводенній програмі KMW 2021 – 20 секцій

  • панельні дискусії, 
  • презентації, 
  • доповіді,
  • inspіration talks за участі міжнародних медіаекспертів, трендсеттерів аудіовізуальної індустрії, державних управлінців та топ-менеджерів провідних українських медіакомпаній та продакшенів. 

 

Учасники форуму дізнаються про останні тенденції, успішні кейси та нові цінності в аудіовізуальній індустрії, інноваційні технології та їх використання провідними медіакомпаніями.

Ознайомитися з програмою, обрати формат участі та зареєструватись можна вже на офіційному сайті KMW 2021

 

Джерело: KYIV MEDIA WEEK

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Переможці Film Industry Office

20 серпня завершилась професійная секція Film Industry Office 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Журі визначило переможців конкурсів – Пітчингу та Work in Progress.

21.08.2021
об 12:08

Новини

На 12-му ОМКФ презентували онлайн-путівник Lviv Location Guide

В межах індустріальної секції 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася презентація кінолокацій Львова, що зібрані в онлайн-путівнику Lviv Location Guide.

21.08.2021
об 15:25

Новини

KMW 2021: Дискусія «Інноваційні технології в роботі мовників ЄС: переваги та ризики»

KYIV MEDIA WEEK 2021 презентував секцію «Інноваційні технології в роботі мовників ЄС: переваги та ризики» за підтримки Представництва Європейського союзу в Україні.

27.08.2021
об 13:19

Анімація

Де та коли: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM 2021

Цього року Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM проходитиме з 1 по 5 вересня в Києві. Організатори фестивалю отримали 2 892 заявок на участь з 75 країн світу, 79 з яких були відібрані для участі в конкурсній програмі фестивалю. Переможців визначать в межах Міжнародного конкурсу (45 фільмів), Українського конкурсу (10 фільмів) та Конкурсу комерційної анімації (24 фільми).

25.08.2021
об 13:44