Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

10 фактів про історичну сагу «І будуть люди»

16.07.2020
об 13:26

Цієї осені на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 12-серійного фільму «І будуть люди» виробництва студії FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. За сюжетом стрічки події відбуваються на Полтавщині в буремні часи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. 12 непересічних доль – історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя.

ТОП-10 фактів про фільм:

1.  Робота над проєктом тривала цілих 5 років. Початок її прийшовся на 2015, коли FILM.UA Group підписала угоду щодо екранізації роману з удовою письменника Євдокією Дімаровою.

2.  Режисер Аркадій Непиталюк після успіху кінофільмів «Кров’янка» і «Припутні» не збирався повертатися до роботи в телесеріалах, але закохався у проєкт. Щоправда, він погодився стати його режисером з другого разу:

«Для мене серіал "І будуть люди" цінний перш за все тим, що ця історія покаже сучасним українцям, як їхні діди-прадіди зуміли вижити й залишитись людьми за нелюдських обставин. Це буде потрібним та корисним прикладом для сьогодення», – зазначив режисер.

3.  У серіалі знялися понад 120 акторів. Кастинг проходив по всій Україні. Окрім Києва, актори приїздили зі Львова, Тернополя, Миколаєва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Івано-Франківська, Ужгорода, Одеси та інших міст.

4.  Автор роману Анатолій Дімаров на власні очі побачив турбулентні події початку сторіччя. Мати з маленьким Анатолієм та його братом мусила покинути рідне село та змінити прізвище, рятуючись від розкуркулення. Вона і є однією з героїнь і книги, і фільму.

5.  Музику для серіалу написав молодий і надзвичайно талановитий композитор Роман Черенов. А дві головні пісні, які стали лейтмотивом, створив українсько-німецький фольк-джаз гурт LELEKA. Ці композиції – варіації української народної пісні «Зозуля».

6.  Спеціально для проєкту була побудована унікальна локація – «хутір Івасют». Він розмістився у мальовничій місцевості на Київщині біля села Барахти. Для проїзду техніки навіть довелося прокласти туди дорогу і витратити на це 20 тонн щебеню.

7.  Локація жила життям справжнього українського села – у період зйомок там тримали коней, свиней, гусей, курей, собак. Також у серіалі знявся справжній віл.

8.  Дно водойми, куди за сценарієм мали падати актори, задля безпеки попередньо вивчали водолази.

9.  Протягом знімального процесу було організовано три постановні пожежі. Одну з хат спеціально побудували лише для того, щоб ефектно її спалити. Це сталося у ніч на свято Геловіну.

10.   Костюмерний цех використав біля тисячі костюмів і понад 10 літрів фарби, аби надати їм фактури.

 

Джерело: пресслужба FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Цимбалару

Сьогодні, 10 липня, свій День народження святкує українська актриса Анастасія Цимбалару. Дівчина народилась у місті Болград, що у Одеській області.

10.07.2020
об 10:09

Новини

«Захар Беркут» розширює географію та глядацьку аудиторію

Цьогорічний онлайн-кіноринок Канн Marché du Film виявився успішним для сучасного українського кіно. Так, британська компанія Signature придбала права на демонстрацію стрічки «Захар Беркут» на територіях двох країн. Ще у двох державах фільм Ахтема Сеітаблаєва має намір показати дистриб’ютор Еagle.

10.07.2020
об 11:18

Новини

Фестиваль французьких комедій: Коли все йде не за планом

Вже у вівторок, 14 липня, в Україні стартує Фестиваль французьких комедій, під час якого глядачі зможуть побачити п’ять фільмів, знятих в останні роки. Ми продовжуємо знайомити вас з програмою заходу і сьогодні розповімо про «Святковий настрій».

11.07.2020
об 18:04