Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«007: Не час помирати» знову відклав дату прем’єри

24.01.2021
об 16:47

Остання пригода Деніела Крейґа у ролі Джеймса Бонда у стрічці «007: Не час помирати» укотре відкладає дату виходу. Зараз вихід фільму в кінотеатрах планується на 8 жовтня, хоч і попередньо його прем’єра була запланована на 2 квітня.

Навряд чи хтось здивується, що фільм про Бонда було знову відкладено. Голлівуд вже очікував, що «007: Не час помирати» зіткнеться з черговою затримкою, оскільки випадки коронавірусу продовжують швидко зростати.

Медіакомпанія Metro-Goldwyn-Mayer може випустити «007: Не час помирати» у Північній Америці, тоді як Universal має міжнародні права на цю стрічку. Оскільки фільм має величезний кошторис у 200 мільйонів доларів, він має надію на продажі квитків, щоб отримати значний прибуток. Це практично недосяжна мета в наш час, коли більшість кінотеатрів закриті, а ті нечисленні, що залишаються відкритими, працюють зі зменшеною потужністю. Тому творці стрічки зробили оголошення, де повідомили про вже третю затримку прем’єри за останні 10 місяців. У березні 2020 року «007: Не час помирати» став першим фільмом, який змінив дату випуску на тлі пандемії.

Остання зміна випуску «007: Не час помирати» може надихнути суперницькі студії відкласти фільми і свого виробництва, прем’єри яких заплановані на перші місяці року. Одразу після того, як Metro-Goldwyn-Mayer переніс дату випуску Бонда, Universal оголосив, що екшн-трилер «Ніхто» під керівництвом Боба Оденкерка переноситься з 26 лютого на 2 квітня, а Sony Pictures Entertainment змінив дати виходу фільмів «Кролик Петрик 2: Втеча до міста», «Мисливці на привидів: З того світу» та «Попелюшка». Тим часом спеціалізована студія Focus Features що належить Universal, перенесла прем’єру стрічки Едгара Райта «Минулої ночі у Сохо» з 23 квітня на 22 жовтня. Також багато хто припускає, що сиквел «Форсаж 9: Нестримна сага» від Universal не збереже його дату випуску 28 травня.

Кері Джоджі Фукунага створив «007: Не час помирати», 25-й фільм у франшизі про Бонда та останню появу Деніела Крейга у ролі легендарного шпигуна. У складі акторського складу також Рамі Малек як противник Бонда Сафін, Лашана Лінч як новий агент '007 та Леа Сейду в якості любовного інтересу Бонда. Ана де Армас, Бен Вішоу та Крістоф Вальц також брали участь у зйомках стрічки.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Історія Джеймса Бонда: Агент 007 змінює стать

Подальша історія Джеймса Бонда буде кардинально іншою, адже персонаж зазнає радикальних змін.

12.11.2020
об 16:14

Новини

КіноКалендар: 15 унікальних фактів про 17-й фільм бондіани – «Золоте око»

13 листопада 1995 року відбулася світова прем'єра кінобойовика «Золоте око» про пригоди легендарного агента 007. Ця кінокартина, хоч і займає 17-те місце в списку фільмів про Джеймса Бонда, але багато в чому є унікальною, що підтверджують зібрані нами факти.

13.11.2020
об 13:23

Новини

Бондіана, Роккі та Фарго вийдуть на Amazon

Компанія Metro Goldwyn Mayer планує розмістити весь свій контент на хмарному сервісі Amazon.

08.12.2020
об 17:27

Новини

Відтермінування релізів: Не слід чекати на Джеймс Бонда в квітні

Схоже, тенденції 2020 року продовжують панувати і в 2021-му. Великі релізи знову змінюють дати. Видання Deadline написало, що 25-фільм про Джеймся Бонда «Не час помирати» не слід очікувати навесні.

13.01.2021
об 12:04