Трейлери та відео

Вийшов другий трейлер стрічки «Номери»
З’явився офіційний трейлер українського фільму «Атлантида»

Новини

Новини

Впустіть кіно додому: Як пройшла церемонія відкриття 11-го ОМКФ

Пуста зала, атмосфера ностальгії та онлайн-реєстрація на фільми, які справжні кіномани не можуть пропустити. Вчора відбулась церемонія відкриття 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю у новому, але вже трохи звичному, для нас усіх форматі – онлайн.

26.09.2020
об 11:47

Статті

Фільмуймо в Україні: Запрошує Херсонщина!

Цей рік точно був особливим. Пандемія внесла свої корективи й у планування літнього відпочинку: кордони закриті, та й гаманці після тривалого карантину не витримали б Туреччини чи Єгипту. І як би буденно це не звучало, але в усьому поганому завжди є щось добре. Тисячі українців відкрили для себе внутрішній туризм! За три літніх місяці країна пережила справжній бум гостинних візитів своїх мешканців: Карпати, курорти азовського та чорного морів, Полтавщина та справжня степова перлина – Херсонщина. Саме сюди в серпні цього року вирушили продюсери та режисери відомих українських компаній «Національна Кінематика України», Star Media, студія «Квартал 95», «Mainstream Продакшн», FILM.UA Group, щоб на власні очі побачити дивовижні місця, які варто показати українському та іноземному глядачеві.

26.09.2020
об 13:37

Новини

Дні народження зірок: Марія Моторна

Сьогодні, 26 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Марія Моторна. Народилась вона у Кременчузі. У 2016 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого. У тому ж році вперше зявилась на екрані та стала акторкою «Українського малого драматичного театру».

26.09.2020
об 10:36

Новини

З’явився тизер до нового фільму Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург»

Український хіп-хоп виконавець зіграє одну з ролей у фільмі новому фільмі режисера-тріумфатора минулорічного Одеського міжнародного кінофестивалю. Нова стрічка розповідає про братів, відносини з батьками та подорож, яка змінить героїв.

25.09.2020
об 18:26

Новини

В Україні в онлайн-форматі пройшла «Школа молодих продюсерів. Місце зустрічі – Києв»

Протягом місяця слухачі «Школи молодого продюсера. Місце зустрічі – Києв» отримували нові знання, вчились довготривалому плануванню, як виводити на міжнародний ринок кінопродукцію та робити цільову презентацію проєкту. Також їхні роботи розглянули експерти, провели аналіз та надали вагомі поради.

25.09.2020
об 17:29

Новини

Названо фільми з програми фестивалю «Дні Вишеградського кіно»

Вже вдруге в Україні проходитиме фестиваль «Дні Вишеградського кіно». Захід проводитиметься з 8 по 11 жовтня в кінотеатрі «Жовтень». Глядачі зможуть побачити 11 фільмів, більшість з яких – польського виробництва.

25.09.2020
об 16:26

Новини

Національне представництво Eurimages Україна звернулося до продюсерів

Названо останній день подачі документів до Фонду Eurimages на зимову сесію для продюсерів. Про подачу заяви та документів слід подбати вже зараз.

25.09.2020
об 15:17

Новини

Кінотеатр майбутнього: Панорамний екран та відсутність черг

Наприкінці літа мережа Multiplex у ТРЦ Retroville відкрила перший у Києві кінотеатр зі спеціальним панорамним екраном. Завдяки куту огляду 270 градусів глядач може повністю поринути в атмосферу фільму. Зауважимо, цією унікальною новітньою технологією обладнано лише 316 кінозалів у 34 країнах світу.

25.09.2020
об 14:34