Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Новини

Новини

Український кінофестиваль у Дубліні

З 2 до 27 липня в Дубліні триватиме Український кінофестиваль, організований кінокомпанією «Артхаус Трафік» і Untold Ukraine.

24.06.2022
об 11:57

Новини

У Парижі відбулась прем’єра документального фільму про війну в Україні

22 червня, французький журналіст, письменник і філософ Бернар-Анрі Леві представив свій документальний фільм «Чому Україна?» / "Why Ukraine?", прем’єра якого відбулась в Парижі.

23.06.2022
об 13:05

Новини

У Чернівцях завершився фестиваль Миколайчук OPEN

За 7 днів відбулись покази 10 нових українських фільмів, що не були у прокаті, ретроспектива фільмів загиблого у Маріуполі литовського режисера Мантаса Кведаравічюса та показ української кінокласики, фільму Івана Миколайчука «Така тепла, така пізня осінь», який представила виконавиця головної ролі Галина Сулима.

23.06.2022
об 11:53

Новини

Актор Анатолій Панченко зіграв у серіалі міжнародного виробництва

Український актор Анатолій Панченко зіграв одну з головних ролей у  міжнародному міні-серіалі Infiniti. Прем'єра відбулася у межах Каннського кінофестивалю серіалів CANNESERIES цієї весни.

20.06.2022
об 15:56

Новини

Можливості для режисерів від фестивалю Series Mania та компанії Beta!

SeriesMania та Beta впроваджують програму SeriesMakers зі стипедією, щоб спонукати режисерів повнометражних фільмів спробувати себе в серіальному виробництві.

20.06.2022
об 12:52

Новини

«Будинок "Слово". Нескінчений роман» став переможцем Košice International Film Festival у Словаччинні

Будинок "Слово". Нескінченний роман – це драматична історія українських письменників, яких зібрали під дахом одного будинку, аби змусити їх працювати на благо системи. Світова прем'єра фільму Тараса Томенка про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло, відбулась минулого року на 37-му Варшавському кінофестивалі.

16.06.2022
об 17:08

Новини

«Клондайк» та «Терикони» покажуть у паризькому Центрі Помпіду

19 червня у легендарному паризькому Центрі Помпіду програма La Berlinale à Paris представить французькі прем'єри двох українських фільмів – драми Марини Ер-Горбач "Клондайк" та документального фільму Тараса Томенка "Терикони".

16.06.2022
об 15:09

Новини

Польський інститут кіно оголосив прийом заявок на участь в програмі польсько-українських ініціатив

Польський інститут кіно розпочинає конкурс заявок у рамках нової операційної програми польсько-українських кіно ініціатив. Метою якої є підтримка спільної діяльності польських та українських продюсерів та авторів.

16.06.2022
об 13:06