Трейлери та відео

Фільм-призер Берлінале «Стоп-Земля» Катерини Горностай вийде в прокат у січні
«Я – панда»: трейлер нової анімації українською

Новини

Новини

«Велика прогулянка» тизер нової української сімейної комедії

Велика Прогулянка починається, отже #шампуридогори! Уперше на великих екранах улюблені знаменитості в головних ролях — Олена Кравець та Юрій Ткач, а також несподівані камео — зірки українського футболу та виконавиця, чиї треки лунають чи не під час кожного українського застілля. Хто дивуватиме глядачів та що відбуватиметься з героями сімейної комедії?

29.11.2021
об 14:58

Новини

Том Форд оцінив фільм «Будинок Гуччі»

25 листопада славнозвісний фільм «Будинок Гуччі» вийшов у всеукраїнський кінопрокат. Колишній креативний директор Gucci, - Том Форд оцінив фільм Рідлі Скотта про італійську модну династію, що спалахнула. Яка думка експерта?

29.11.2021
об 13:18

Новини

Завершилася «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада»

У вересні-листопаді 2021 року відбувся міжнародний проєкт “Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада” (#ucancoproduce), націлений на практичне втілення Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою. Даний документ привніс у життя творців аудіовізуального контенту по обидва боки океану низку переваг та заохочень, зокрема, можливості отримання податкових пільг та фінансування від держав.

29.11.2021
об 11:55

Новини

Пройде фестиваль дитячого та юнацького кіно незалежної України

Під гаслом "Я дивлюсь українське!" відбудеться фестиваль "Дитяче та юнацьке кіно незалежної України". Фестивальні покази пройдуть у кінотеатрах мережі "Планета Кіно" в Києві, Одесі, Львові та Харкові.

28.11.2021
об 16:24

Новини

Прем'єра мелодрами «Крила метелика»

Історія кохання головних героїв Лізи та Дмитра почалася понад 20 років тому. Тоді вони збиралися одружитися, але інтриги друзів завадили цьому шлюбу. Як поведуть себе герої, коли зустрінуться через роки?

28.11.2021
об 10:29

Новини

Заборонений в СРСР фільм «Хліб» показує Довженко-Центр

В онлайн-проєкті Довженко-Центру «Відкритий архів» вийшов новий фільм "Хліб" (1929) режисера Миколи Шиковського у супроводі музики Port Mone (Білорусь). Представляє фільм перед показом режисер Наріман Алієва, відомий стрічкою "Додому". Фільм можна переглянути безкоштовно.

27.11.2021
об 16:32

Новини

"Співай 2": презентували фінальний трейлер анімації

Продовження культового анімаційного хіта від Illumination на великих екранах! На коалу Бастера та його друзів чекає нова музична пригода. Ще більше грандіозних хітів та запальних виступів, які вразять кожного. Чим амбіційніші мрії, тим цікавіші пригоди!

27.11.2021
об 11:52

Новини

Київський фестиваль короткометражних фільмів потрапив до світового рейтингу

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF) увійшов до 20-ки кращих фестивалів короткого метру в світі за версією американського видання MovieMaker Magazine. MovieMaker — американське професійне видання, присвячене кіно та кіноіндустрії, яке було засноване у 1993 році Тімоті Рісом.

26.11.2021
об 17:38