Трейлери та відео

6 липня в кінотеатрах України стартує показ стрічки «Думай як пес»
У серпні на екрани вийде фільм-катастрофа «Гренландія»

Новини

Новини

Романтичні, ніжні та пристрасні сцени поцілунків у кіно

Сьогодні у всьому світі відзначають Міжнародний день поцілунків. Вперше поцілунок на великому екрані продемонстрували у півхвилинному відео у 1896 році. Тоді ролик так і назвали «Поцілунок». Через 30 років у кінотеатрах демонстрували фільм «Дон Жуан», де актори цілувались чи не найбільше за всю історію кінематографу – уважні глядачі та критики нарахували 191 поцілунок. А найдовший за всю історію кіно поцілунок зафільмували у 1940 році  у стрічці «Ти зараз в армії». Тривав він 185 секунд.

06.07.2020
об 19:09

Новини

Денні Гловер готовий зніматися в продовженні «Смертельної зброї»

В інтерв'ю Variety зірка «Смертельної зброї» Денні Гловер розповів про можливе продовження екшен-франшизи. Актор упевнений, що якщо п'ятий фільм серії відбудеться, то у авторів є всі можливості зробити щось незвичайне, особливо якщо в новій частині герої зіткнуться із сучасними проблемами.

06.07.2020
об 18:16

54-й Карловарський кінофестиваль пройде у листопаді у незвичайному форматі
Новини

54-й Карловарський кінофестиваль пройде у листопаді у незвичайному форматі

Зміни, яких зазнали всі міжнародні кінофестивалі, не оминули і традиційну подію у Карлових Варах. Цьогоріч фестиваль мав відбутися у липні, з 3 по 11 число. Коли стало відомо, що традиційний формат проведення фестивалю є неможливим, у організаторів виникла чудова ідея провести незвичний кінопоказ. Він проходить зараз, з 3 по 11 липня, у майже ста кінотеатрах по всій Чехії.

06.07.2020
об 17:15

Новини

Акторська профспілка заборонила зіркам зніматися у фільмі Майкла Бея «Співоча пташка»

Актори-члени Гільдії кіноакторів США не зможуть брати участь у зйомках фільму під назвою «Співоча пташка», який продюсує Майкл Бей. За відомостями видання Variety, студія On A Lark Productions LLC, яка планувала знімати картину, не уклала угоду з акторською профспілкою, і саме це стало причиною заборони.

06.07.2020
об 16:17

Новини

Розпочались зйомки фільму за книгою Кузьми Скрябіна

У Львові почали знімати комедію «Я, «Побєда» і Берлін» за однойменним романом Кузьми Скрябіна. Проєкт став одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно та отримав фінансову підтримку від держави у розмірі 27 млн. грн, що становить 75% загальної вартості виробництва.

06.07.2020
об 15:46

«Порядна львівська пані» отримала нагороду на фестивалі в Неаполі
Новини

«Порядна львівська пані» отримала нагороду на фестивалі в Неаполі

Еротична комедія режисера Наталі Пасеницької «Порядна львівська пані» отримала нагороду за найкращий акторський склад на VI Gulf of Naples Independent Film Festival.

06.07.2020
об 14:06

Новини

Палітра тем весняно-літнього VGL сinema

Чи готові ви після вимушеної перерви поринути у світ кіноподій, церемоній та нагород? Весняно-літній VGL сinema з радістю надає таку можливість. У новому номері українського журналу про кіно ви знайдете багато інформації щодо заходів, які відбулися або проходитимуть найближчим часом.

06.07.2020
об 13:25

«Сторонній/Stranger» відібрано до конкурсної програми FHIFF
Новини

«Сторонній/Stranger» відібрано до конкурсної програми FHIFF

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній/Stranger» увійшов до конкурсної програми міжнародного кінофестивалю езотеричного та окульльтного кіно.

06.07.2020
об 12:02