Трейлери та відео

Хто подарував голоси героям анімації «Гуллівер повертається»
Скоро в кіно: Спіноф франшизи G.I.Joe в екшні «Очі змії»

Новини

Статті

Мапа України: Кіносеанси документального стрічки «Байконур. Вторгнення» за участі творчої групи

5 серпня в національний прокат вийде документальний трилер «Байконур. Вторгнення», режисера Ангела Ангелова. Вже з цього тижня розпочинаються покази за участі творчої групи фільму.

29.07.2021
об 15:17

Новини

За тиждень в кіно супергеройський фільм «Загін самогубців: Місія навиліт»

Над фантастичним бойовиком працювали одразу три студії – Warner Bros. Pictures, Atlas Entertainment, Peter Safran Production. Українські глядачі їхню роботу під керівництвом режисера Джеймса Ґанна зможуть оцінити 5 серпня, коли в прокат вийде кінокомікс «

28.07.2021
об 13:37

Новини

20 000+ одиниць україномовного контенту: Підсумки MEGOGO до 30-річчя Незалежності України

З нагоди Дня Незалежності, яке цьогоріч наша країна святкуватиме в тридцяте, медіасервіс MEGOGO озвучив цифри власної україномовної бібліотеки.

27.07.2021
об 13:14

Новини

У вересні в кінотеатрах вийде екшн-комедія «Погані домогосподарки»

Творчий тандем Арон Ґодет і Ґіта Пуллапіллі всі свої фільми знімають разом. Ось і над комедією «Погані домогосподарки», яка в Україні вийде 9 вересня, вони працювали вдвох, як сценаристи і режисери. За їхніми словами, історія заснова на реальних подіях. В основу лягла одна з найгучніших афер США. Головні ролі виконали зірки фільмів «Круелла», дилогії «Дуже погані матусі» та «Стажери», а саме Кірбі Гауелл-Баптіст, Крістен Белл, Вінс Вон та інші.

27.07.2021
об 12:09

Новини

12-й ОМКФ: 15 українських короткометражних фільмів

За три тижні в Одесі розпочнеться одна з головних кіноподій – 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Цьогоріч захід робить акцент на вітчизняному кіновиробництві, тож до конкурсної програми увійшли лише національні фільми. Із переліком повнометражних ігрових стрічок VGL cinema вже знайомив свою аудиторію. У цій публікації ми зібрали короткий український метр, який показуватимуть у двох блоках фестивалю.

27.07.2021
об 10:57

Новини

Творці стрічки «Подвійний іммельманн» завершили процес фільмування

Завершено зйомки повнометражного фільму-дебюту режисерки Віри Яковенко «Подвійний іммельманн». У 2020 році його сценарій, авторкою якого є Ірен Роздобудько, посів перше місце у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» у номінації «Кіносценарії».

26.07.2021
об 19:03

Новини

Розклад форуму аудіовізуального сектора ДУБЛЬ #1

Попереду два насичені дні, принаймні у власників квитків на форум аудіовізуального сектора ДУБЛЬ #1. На що чекати та в який час учасникам події упродовж 20 годин?

26.07.2021
об 18:28

Новини

Кіноосвіта в Україні: Експерти проаналізують потреби ринку та нададуть рекомендації вишам

На сьогоднішній день в сфері аудіовізуального мистецтва та виробництва існує 53 освітні програми, за якими профільні навчальні заклади щороку випускають більше тисячі молодих фахівців. Проте представники кіноіндустрії з року в рік констатують брак молодих спеціалістів в тій чи іншій сфері виробництва. Отже, Асоціація кіноіндустрії України разом із Центром «Соціальні індикатори» за підтримки Українського Культурного Фонду розпочали комплексне дослідження української системи кіноосвіти.

26.07.2021
об 17:20