Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Вийшов український трейлер анімації «Академія монстрів»

21.10.2020
об 16:18

У листопаді на екранах кінотеатрів вийде історія про пригоди геніального школяра та монстрів, які хочуть захопити навчальний заклад.

У мережі з’явився український трейлер анімаційної стрічки «Академія монстрів». За сюжетом головний герой - школяр Денні не знаходить спільної мови з однолітками та вчителями, тому що вони йому просто не цікаві. Хлопчик багато знає, розуміє та вміє, як для своїх років, його вважають генієм, тож дорослі навмисне не звертають на нього увагу, а діти стороняться, адже не розуміють. Одного разу Денні потрапляє в школу для обдарованих дітей і там випадково відкриває портал у світ монстрів. Тепер він разом з новими друзями зі школи просто зобов’язаний врятувати учбовий заклад, а заразом й інших дітей від цих нових «компаньйонів».

Прем'єра стрічки очікується 12 листопада 2020 року.

 

Джерело: Kinomania

 

Читайте також:

Новини

Прем’єру анімації «Душа» з кінозалів перенесли в онлайн

Прем’єру стрічки «Душа» перенесли на кінець грудня та перевели в онлайн-формат. Не дивлячись на те, що до прем’єри ще два місяці, фільм вже отримав багато позитивних відгуків критиків.

12.10.2020
об 15:19

Новини

Телеканал «ПлюсПлюс» презентував анімаційний проєкт про екологію для дітей

Малечі розкажуть про корисні еко-звички, кліматичні зміни та чому варто сортувати сміття і берегти воду.

15.10.2020
об 16:35

Новини

На цьому тижні в українських кінотеатрах вийде одразу три анімації і один фільм для всієї сім’ї

З 22 жовтня у репертуарі вітчизняних кінотеатрів збільшиться вибір для сімей, які би хотіли відвідати сеанс з дітьми. Також за тиждень до Хелловіну вийде декілька фільмів жахів, а поціновуачі мистецтва зможуть дізнатися більше про Модільяні та його полотна.

21.10.2020
об 15:15