Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Відродити Мрію»: сестри з Кривого Рогу створили анімацію про АН-225

22.04.2022
об 14:04

Дві сестри з Кривого Рогу - Оля та Юля Ткач - створили мультфільм про найбільший у світі літак "Мрія", який знищили російські загарбники в Гостомелі. На виготовлення анімації дівчата витратили близько місяця.

Головна ідея в тому, що українську мрію вбити неможливо. У створенні відео використали символи української культури. Зокрема, показали переродження металевого птаха на лелеку. А тоді – як живий птах повертається на Майдан Незалежності в Києві.

«Мрія для мене уособлення чогось дуже великого. Я люблю птахів, на День Незалежності вперше побачила цю величну пташечку, - вона наша гордість. Перше, що було у мене в голові від початку війни - це залишити у пам'яті історію усього що відбувається з нами зараз. Це важливо. До того ж мистецтво завжди нас рятує та зцілює. У перший же день новин з Гостомеля ми почали працювати над цією роботою, адже нашу «Мрію» неможливо вбити», - поділилася з нами Оля Ткач.

Підприємство «Антонов», якому належить розробка «Мрії» подякували дівчатам за роботу.

Читайте також:

Новини

«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

24 квітня на телеканалі ТЕТ 0 21:00 пройде трансляція наживо благодійного концерту від гурту «Океан Ельзи» під назвою «І все буде добре». Виручені кошти будуть відправлені для допомоги наймолодшим українцям — дітям, які постраждали від жорстокої війни рф.

22.04.2022
об 11:43

Новини

«Крихка пам'ять»: світова прем’єра українського фільму у Кракові

Світова прем’єра документального фільму Ігоря Іванька "Крихка пам‘ять" відбудеться у міжнародному конкурсі 62-го Краківського кінофестивалю. Крім цього, завдяки підтримці та на запрошення колег з Краківського кінофестивалю в Кракові, в знаковому кінотеатрі "Kino Kijów", пройдуть покази новітніх українських документальних фільмів, які цього року включені до програми DOCU/УКРАЇНА фестивалю Docudays UA.

22.04.2022
об 13:12