Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В українського анімаційного фільму «Віктор Робот» з’явився тизер

17.06.2020
об 11:41

Фантастичні історії про дружбу та пригоди, які відбуваються в далекому майбутньому, у березні 2021 року можна буде побачити на великому екрані. Наразі ж творці анімаційної стрічки «Віктор Робот» режисера Анатолія Лавренішина представили офіційний тизер.

Тільки уявіть собі – далеке майбутнє. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захоплюючі пригоди двох друзів. Цю історію створено студією анімації «Червоний собака» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Режисером та художником стрічки став Анатолій Лавренішин, який є учасником та переможцем міжнародних кіно- та анімаційних фестивалів International Film Festival Rotterdam, Annecy International Animated Film Festival, International Short Film Festival Clermont-Ferrand та інших.

Крім того, у фільмі звучать саундтреки у виконанні Dakh Daughters, Антона Слєпакова («Вагоновожаті»), Мар’яни Головко та Марка Галаневича («ДахаБраха»). Герої ж анімації говорять глосами українських зірок, серед яких Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв.

Джерело: Arthouse Traffic