Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

"Я в серці маю те, що не вмирає": презентували трейлер анімації "Мавка. Лісова пісня"

20.12.2021
об 15:47

Українська студія Animagrad (FILM.UA Group) презентувала трейлер повнометражного анімаційного фільму «Мавка пісня» та оголосила дату прем’єри. Коли ж довгоочікуваний мультфільм вийде на кіноекрани?

Головний посил нового трейлера втілено в безсмертній цитаті з "Лісової пісні": "Я в серці маю те, що не вмирає!".

"Мавка. Лісова пісня" – найочікуваніший український мультфільм останніх років. Проєкт створено за мотивами "Лісової пісні" Лесі Українки та адаптовано під жанр сімейної анімації. Також в основі мультфільму – образи зі слов’янських міфів і легенд.

Озвучують анімаційних персонажів відомі зірки. Лукашу свій голос подарував Артем Пивоваров, антагоністку Килину озвучила акторка і шоувумен Олена Кравець, а войовничу Русалку Водяницю – фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна. Співакові й актору DZIDZIO (Михайло Хома) дісталася роль буркотливого та невгамовного, проте розважливого друга Мавки Шумника Гука. А от чиїм голосом заговорить головна героїня Мавка та інші персонажі студія поки не розголошує.

 

Велику увагу в трейлері приділено локаціям, де розгортаються події. Створювати фантазійні світи Мавки художникам допомагали консультанти зі Всесвітнього фонду дикої природи "WWF-Україна".

«У відео яскраво представлено Світ Лісу, на який нас надихнули праліси Карпат, та Світ Людей, де величні пагорби нагадують форму й візерунки великодніх писанок… Ми прагнули передати велич та красу недоторканої природи, тому Мавчин Ліс – не просто декорація, а повноцінний герой історії. А щоб глядачі максимально занурилися в автентичну й магічну атмосферу, ми підкреслили масштабність локацій та наповнили Ліс історіями дивовижних створінь» - говорить режисер мультфільму, Олег Маламуж.

 

Поступово з анімаційного фільму проєкт "Мавка. Лісова пісня" виріс у багатогранний мультиплатформовий бренд – Всесвіт Мавки, що об'єднав людей із творчої, технологічної та бізнес-сфер, наукові й громадські інститути, державні структури.

У січні 2022 року, напередодні найбільшого кіноринку European Film Market у рамках Берлінського кінофестивалю, Animagrad представить міжнародну версію трейлеру й слова Лесі Українки пролунають на весь світ. Команда представлятиме мультфільм не лише в Берліні, а й на всіх найбільших галузевих фестивалях та кіноринках, включно з кіноринками Marché du Film (Канни, Франція) та American Film Market (Лос-Анджелес, США).

Мультфільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Анімаційна стрічка "MAVKA. Лісова пісня" вийде в національний прокат 29 грудня 2022 року

 

Джерело: Соціальні мережі анімації «Мавка. Лісова пісня»

Читайте також:

Новини

Представили перший тизер драми «Клондайк», яка увійшла до програми 72-го Берлінського кінофестивалю

Європейська прем'єра фільму «Клондайк» про життя родини на Сході України та катастрофу рейсу MH17 відбудеться на 72-му Берлінському кінофестивалі. Драму Марини Ер Горбач відібрано до конкурсної секції Берлінале – «Панорама». Команда фільму також представляє перший тизер «Клондайку».

16.12.2021
об 13:16

Новини

Український фільм «Папині кросівки» висунутий на здобуття призу Європейської кіноакадемії

Стрічка показує почуття підлітка перед усиновленням. Історія розгортається в день від'їзду 13-річного Сашка з інтернату для дітей, позбавлених батьківського піклування, до прийомної американської родини.

20.12.2021
об 12:18