Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У мережі з’явився трейлер стрічки «Упс! Пригоди тривають»

09.10.2020
об 12:12

Скоро в кіно анімаційний сімейний фільм «Упс! Пригоди тривають» про те, як двоє друзів випали з ковчега у відкрите море та були розлучені під час шторму, а ще пережили безліч пригод під водою та на острові.

Головні герої – молодий нестріан Фінні та його найкраща подруга Лія випробуючи літальний апарат випадково опинились за бортом ковчега, у відкритому морі. З підручних засобів вони зробили плот і деякий час дрейфували на ньому по воді, поки не почався шторм. Він розділив друзів. Один опинився під водою і знайшов ціле місто таких же як і він нестріанців, а інша – опинилась на дивному та дуже красивому острові. Проте її нова «земля» регулярно трясеться, а з верхівки величезної гори йде дим… Героїв чекає багато цікавих та кумедних пригод.

Режисерами стрічки «Упс! Пригоди тривають» стали Тобі Генкель та Шон МакКомар, а сценарій написали Річі Корой та Марк Ходкінсон.

Прем’єра пригодницького анімаційного фільму в українських кінотеатрах очікується 5 листопада.

 

Джерело: UFD Independent Films

Читайте також:

Анімація

Чілдрен Кінофест: Онлайн-показ «Викраденої принцеси»

Вже за два дні розпочнеться Чілдрен Кінофест. У рамках заходу відбудеться онлайн-показ анімаційного фільму «Викрадена принцеса». Минулого року саме це фентезі перемогло у міжнародній конкурсній програмі.

27.05.2020
об 14:47

Новини

Анімаційний фестиваль LINOLEUM оголосив переможців

Минулої неділі, 6 вересня, Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа мистецтв LINOLEUM оголосив переможців у трьох конкурсах. Церемонія нагородження відбулась онлайн.

07.09.2020
об 14:45

Новини

«Мишко і Місячна Дзвінка» поїде на форум європейських аніматорів

Українська анімація «Мишко і Місячна Дзвінка» візьме участь у форумі Kids Kino Industry 2020, який спеціалізується на виробництві дитячого контенту. Захід проходитиме з 19 вересня по 2 жовтня у Варшаві.

18.09.2020
об 14:24

Анімація

«Гуллівер повертається» – анімаційний фільм від «Кварталу 95»

«Гуллівер повертається» – перший повнометражний мультфільм студії «Квартал 95» і Gulliver Films. Кінотеатральний показ запланований у всьому світі. Над проєктом, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney, працюють найкращі аніматори україни, зарубіжні фахівці, а також команда сценаристів студії «Квартал 95».

26.09.2020
об 15:10