Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У кінотеатрі «Жовтень» протягом липня – дні аніме

11.07.2020
об 12:28

Після відновлення роботи у кінотеатрі «Жовтень», окрім прем’єр дуже цікава програма. Так, наприклад, весь липень на великому екрані демонструють класику аніме – стрічки Хаяо Міядзакі. Мультфільми цього токійського казкаря наповнені добром та щирістю, тож такий кіносеанс – це хороша нагода сходити в кіно з дітьми на канікулах.

 

Протягом місяця кияни зможуть побачити у кінотеатрі «Жовтень» 5 аніме Хаяо Міядзакі. Серед них «Віднесені привидами», «Принцеса Мононоке», «Порко Россо», «Навсікая з Долини Вітрів»,  «Мандрівний замок». Отже, про кожний фільм розповідаємо окремо.

 

«Віднесені привидами»

Батьки з донькою на ім’я Чіхіро по дорозі до нового будинку у глушині Японії заблукала в дивному лісі. Виїхавши з нього родина опинилась біля великої стіни з таємним входом. Вони ризикнули зайти і опинились в порожньому місті. Нарешті по дорозі трапився ресторан з їжею, тож батьки вирішили перекусити, а Чіхіро – пішла блукати далі. Коли повернулась то виявилось, що тато й мама перетворились на свиней. Згодом дівчина дізналась, що це місто духів, а господарка міста – чаклунка Юбаба, яка і перетворила її батьків на тварин. Щоб врятувати родину Чіхіро пішла на службу до чаклунки – тільки так можна повернути людський вигляд батькам та знайти дорогу додому.

 

«Принцеса Мононоке»

У центрі сюжету хлопець Ашітаки. На початку стрічки він вбиває дикого кабана, що одержимий демоном ненависті. За що отримує прокляття і згодом вирушає на пошуки способу позбавитись від нього. Під час подорожі хлопчик забрів до лісу Звіро-Богів, а поруч з ним знаходилось «залізне» місто Татара-ба, яким управляла Ебоші. Мешканці міста вирубували ліс заради грошей на свої потреби, за це звірі нападали на людей. На групу місцян напали вовки, якими управляла Мононоке. Ашітаке врятував двох людей від звірів. На початку знайомства відносини Мононоке та Ашітаке не складалися, та тільки разом вони зможуть зберегти ліс. Ебоші хоче знищити Бога лісу. Без нього всі звірі втратять магічну силу і не зможуть нападати на людей і захищати дерева. Їй це вдається, але результат виявився не таким, як думала правителька…

 

«Порко Россо»

Мультфільм розповідає про пілота Марко, який називав себе Порко Россо. Він був військовим льотчиком та після закінчення Першої світової війни дуже розчарувався в людях, через що наклав на себе прокляття, частково перетворившись на кнура. Згодом він почав працювати на Італію - полював на повітряних піратів-грабіжників. Пірати для ліквідації Марко найняли іншого досвідченого льотчика  Кертісса. Їх перший бій закінчився програшем Порко і зламаним літаком. Аби виграти другий герой йде до свого друга-авіамеханіка і у гаражі знайомиться з його онукою Фіо, яка виявилась інженеркою-авіабудівницею. Вона погодилась допомогти у ремонті…

 

«Навсікая з Долини Вітрів»

Це аніме розповідає про боротьбу заради всього людства. Світ загинув, планета покривається водами Гнилого моря та є маленька Долина Вітрів, де проживають вцілілі люди. Одного разу на місцину залетів літак, на борту був вантаж та принцеса королівства, яка помирає та просить Навсікаю знищити вантаж літака. Мешканці Долини Вітрів не встигли це зробити, наступного дня Долину атакували літаки і танки. Розпочалась справжня війна і на вістрі боротьби Навсікая. Перемога дозволить відновити нормальне життя та заново побудувати світ…

 

 

«Мандрівний замок»

У цій анімаційній стрічці сюжет обертається навколо Софі, на яку зла чаклунка наклала закляття. Дівчина перетворилась у 90-річну бабусю та пішла світом шукати відьму, щоб та зняла магічні чари. Під час подорожі вона зустріла принца, він також був зачаклований і нині схожий на польове опудало. Вони разом приходять у чарівний замок. Там вона зустрічає демона вогню, який пропонує Софі зняти з неї закляття, натомість дівчина повинна наводити лад у замку. Вона погодилась. Живучи там, Софі дізналась що двері будівлі – чарівний портал, який може переносити до різних місць. Тим часом, королівство, де повинен був правити зачаклований процес розпочинає війну з іншою країною…

 

З розкладом сеансів кінотеатру «Жовтень» можна ознайомитись на офіційному сайті закладу.

 

 

Читайте також:

Анімація

Микита Лиськов: «Анімація – цілком мій жанр»

Нова віха в українській анімації: короткометражний фільм «Кохання» українського режисера з Дніпра Микити Лиськова увійшла до конкурсної програми престижного анімаційного фестивалю в Аннесі. У його творчому портфоліо вже 22 анімаційних роботи, зокрема й кліпи для музиканта Дельфіна й української групи Dz`ob. В інтерв'ю VGL Cinema режисер розповів про те, що відбувається з українською авторською анімацією, про участь його фільму в престижному конкурсі фестивалю в Аннесі та про переваги творчості над комерцією.

01.05.2019
об 19:54

Анімація

Музична анімація: Чи сподобається естонська лялька, яка розмовляє?

Вчора ми розпочали знайомити вас ближче з конкурсною програмою «Чілдрен Кінофест – 2020». Сьогодні ми розповімо про екранізацію знаменитої серії розповідей естонського письменника Ено Рауда «Сіпсік – лялька-друг». Ця анімація особливо зацікавить найменших глядачів, а їхні батьки, якщо засинали під дивовижні історії з життя Сіпсіка та Ану, нарешті побачать ляльку з тканини, що стала живою, на власні очі.

19.05.2020
об 14:40

Новини

Аніматори студії KAPI провели конкурс дитячих малюнків

Студія, що знімає «23 образи Петрика П'яточкина» вирішила підтримати малечу під час соціальної ізоляції.

09.07.2020
об 16:19

Анімація

Короткометражний фільм української режисерки покажуть на Каннському кінофестивалі

Днями стало відомо, що українська режисерка Єлизавета Письмак, яка навчається у Польській національній школі кіно, телебачення і театру ім. Леона Шиллера (м. Лодзь), стала учасницею міжнародної студентської конкурсної програми Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю.

10.07.2020
об 17:35