Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Трейлер LINOLEUM 2020 потрапив до конкурсу на анімаційному фестивалі в Ансі

30.03.2021
об 15:11

Трейлер тогорічного фестивалю LINOLEUM, автором якого є режисер Микита Лиськов,  візьме участь в анімаційному фестивалі в Ансі.

Annecy International Animation Film Festival є найстарішим та найбільшим анімаційним фестивалем. Цього року він проходитиме з 14 по 19 липня. Трейлер «Стати людиною» Микити Лиськова номінували в категорії найкраща комерційна анімація (commissioned film competition). Варто зазначити, що режисер вже знайомий шанувальникам цього фестивалю, адже у 2019 році він презентував тут короткометражний фільм «Кохання». Робота була представлена в основному конкурсі фестивалю, а крім цього здобула низку нагород на конкурсах TAFF (Фінляндія), Feinaki Beijing Animation Week (Китай), Dok Leipzig (Німеччина), «Молодість» (Україна) та інших.

«Команда фестивалю була в захваті від трейлера минулого року, це була дуже легка та приємна співпраця. Микита є постійним учасником LINOLEUM і ми щиро радіємо, що цю роботу визнав найпрестижніший анімаційний фестиваль світу. А ще більша гордість, що це друга номінація для України та для Микити. Цьогоріч ми також співпрацюватимемо з українським режисером над створенням візуального стилю. Такі новини завжди мотивують створювати ще більше крутих колаборацій та представляти їх на міжнародній арені», – розповіла директорка фестивалю АНАСТАСІЯ ВЕРЛІНСЬКА.

 

Нагадаємо, у 2020 році темою міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM було «Стати людиною». Український режисер та аніматор Микита Лиськов створив до події відеоанонс, в якому намагався у жартівливій формі відповісти на питання, що саме робить нас людиною.

«Я зробив цей ролик, щоб отримати задоволення, хотів, щоб було смішно. Радію, що мій гумор зрозуміли не тільки вдома, а й за кордоном, і це надає сил продовжувати дуріти. Дякую за музику МС Брехунець та за звукорежисеру Антону Байбакову», – прокоментував режисер МИКИТА ЛИСЬКОВ.

 

Зазначимо, восьмий міжнародний фестиваль LINOLEUM відбуватиметься цього року в гібридному форматі (онлайн та офлайн) упродовж 1 – 5 вересня. Його тема: «ПРИСУТНІСТЬ. БЛИЗЬКІСТЬ. ДОТИК».

 

Подати заявку (https://filmfreeway.com/LinoleumFestival) на участь в українському конкурсі можна до 17 травня.

 

Джерело: LINOLEUM

 

Читайте також:

Анімація

Ladies First: Жіночі рефлексії на фестивалі актуальної анімації LINOLEUM

Вже скоро розпочнеться Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. На відмінну від попередніх років цього разу захід відбуватиметься дистанційно на медіасервісі MEGOGO. Днями ми розповіли про програму головної теми фестивалю - «Стати людиною» (Becoming Human). На черзі наступна категорія LADIES FIRST, яка складається з 13 фільмів. Про анімації жінок, які піднімають теми, що стосуються тільки їх, розповіла куратока напрямку Жанна Озірна.

29.07.2020
об 18:35

Анімація

Купи сміття та пікнік під час пандемії: Третя програма анімаційного фестивалю LINOLEUM

За місяць на медіасервісі MEGOGO розпочнеться Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Ми вже робили огляд програм «Стати людиною» (Becoming Human) та LADIES FIRST, сьогодні розповімо про 14 анімацій з категорії Ecoleptic.

03.08.2020
об 18:44

Новини

Від освітнього контенту до вражаючих пригод: Дитяча програма фестивалю анімації LINOLEUM

Перші кроки в розвитку емпатії, вибудовування стосунків з внутрішнім «Я», а ще зі світом навколо та людьми, що поруч. Маленьким особистостям все це легше зрозуміти через мультик. Анімація, що викличе щирий сміх, захоплення і здивування від неочікуваної розв'язки сюжету може бути кориснішою, ніж десятки нудних розмов на складні теми з дорослими. Тож Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM пропонує зовсім юним глядачам та їхнім батькам кращу світову анімацію у спеціальній дитячій програмі Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM.

13.08.2020
об 10:49

Анімація

Анімаційний фестиваль LINOLEUM відбуватиметься офлайн

Лишилося два дні до початку Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа мистецтв LINOLEUM. Як повідомляли раніше організатори, щорічна подія цього разу відбудеться в онлайн-форматі на платформі Megogo, але вони трохи подумали та вирішили подарувати можливість людям з різних міст України долучитися до заходу офлайн.

31.08.2020
об 18:41

Новини

За крок до фестивалю анімації LINOLEUM

Стрічки, що увійшли до конкурсної та позаконкурсної програм Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтв LINOLEUM можна буде дивитися у будь-який час без обмежень кількості переглядів.

01.09.2020
об 15:31