Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

The Angry Birds Movie 2 у Каннах

17.05.2019
об 14:39

Ніщо так не об’єднує заклятих друзів, як спільний противник, а напередодні Каннського кінофестивалю пташки та свині готові на все. Улюблені герої об’єдналися в одну команду для яскравого фотоколу на культовому пірсі готелю Карлтон. Весела компанія пернатих і  зелених на чолі з режисером Туропом ван Орманом та міжнародною командою дубляжу добряче погаласували на Французькій Рив’єрі, позуючи перед фотокамерами. Українським голосом ексцентричної Фуксії з «Птахоострова» стала неперевершена телеведуча,  модний експерт  та відомий фотограф Соня Плакидюк. 

 

У фотоколі взяли участь: Джош Ґад («Чак», США), Соня Плакидюк («Фуксія», Україна),  Ензо Кнол («Чак», Нідерланди), Ірма Кнол («Мама Бомба», Нідерланди); Туроп ван Орман – режисер; Джон Коен – продюсер.

 

 

Соня Плакидюк ділиться враженнями:
«Я неймовірно щаслива бути сьогодні тут, на грандіозному фотоколі «Angry Birds у кіно 2», що проходить на набережній Круазетт, напередодні 72-го Каннського кінофестивалю. Круто бути частиною цього дійства, познайомитися з талановитими зірками дубляжу з  інших країн – моя рожева мрія здійснилася. Я давно мріяла здублювати анімаційного персонажа і тепер стала українським голосом нової пташечки Фуксії у продовженні  анімаційної пригоди. Тож слідкуйте за новинами і зустрінемося в кінотеатрах вже 22 серпня!»

 

«Неймовірно хвилююче відчуття знаходитися на культовому фестивалі такого масштабу», - коментує режисер Туроп ван Орман.

«По-справжньому хороший початок!» Продюсер Джон Коен додає: «Ми з Джошем Ґадом вже відвідували Каннський кінофестиваль у 2016 році, перед прем’єрою першої частини фільму. І тепер, коли  Angry Birds став повноцінним анімаційним фільмом, ми надзвичайно раді додати нових поворотів сюжету та по-справжньому повеселитися».

 

ПРО ФІЛЬМ:

На пташок та свиней чекають карколомні пригоди та випробування в новій анімаційній комедії «Angry Birds у кіно 2»! Коли на їхньому шляху виникає нова загроза, запеклим ворогам доведеться стати друзями і поборотися за долю своїх островів.