Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Studio Kapi» разом з «Мишком та Місячною Дзвінкою» оголошують конкурс дитячих малюнків

04.05.2020
об 14:40
«Studio Kapi» разом з «Мишком та Місячною Дзвінкою» оголошують конкурс дитячих малюнків

Анімаційна студія «студіо KАПІ» організовує конкурс дитячих малюнків. Малюнки-переможці буде анімовано. Їх відбиратиме творча команда анімаційного серіалу "Мишко та Місячна Дзвінка»: режисери Валерія Левенко, Люлмила Ткачикова, художник Валентина Серцова, продюсер Михаль Маргуліс. Анімацію цих малюнків покажуть на youtube-каналі і офіційних сторінках студії.

У конкурсі можуть брати участь діти віком від 5-ти до 12-ти років.

Для участі в конкурсі необхідно намалювати малюнок на одну із запропонованих тем:

1. Де би ти хотів прокинутись?

2. Чи дарував ти комусь дарунки?

3. Хто живе на Місяці?

Свою роботу потрібно надіслати на ел. пошту dzvinka_ta_myshko@kapianimation.com не пізніше 11 травня 2020р, вказавши обрану тему малюнка. Перед надсиланням листа з малюнком, обов’язково потрібно ознайомитися з Положеннями про конкурс: https://docs.google.com/forms/d/1O0pAtQj1glRdPsXMy1QLxRdlobhbJq_VT0MLQThAgdE/edit?fbclid=IwAR2xcMMgidRZS0LOnD6CNYPU9HC9N54m6Ojp5cVMxRv8qiEKbgvrrmYZAA8#responses

Конкурс відбувається в межах проєкту «Мишко та Місячна Дзвінка» - мультсеріалу, який двічі перемагав на пітчингах від Держкіно України, а перша серія якого, «Ґвинтик для дідуся», була номінанткою української національної кінопремії Золота Дзиґа.

«Ми придумали цей конкурс для того, аби на карантині зайняти дітей творчістю і подарувати їм маленьке диво - оживити їхні малюнки» - прокоментувала ідею конкурсу асистент генерального продюсера «студіо КАПІ» Марія Банзерук.

Читайте також:

«Мій брат переслідує динозаврів» віртуально отримав премію EFA
Новини

«Мій брат переслідує динозаврів» віртуально отримав премію EFA

Італійський дитячий фільм «My Brother Chases Dinosaurs» («Мій брат переслідує динозаврів») отримав в цьому році премію юного глядача від Європейської кіноакадемії.

28.04.2020
об 16:01

Принц Гаррі презентував ювілейний епізод відомого мультсеріалу
Анімація

Принц Гаррі презентував ювілейний епізод відомого мультсеріалу

Принц Гаррі презентував епізод відомого мультсеріалу про паровозика, присвячену подорожі в Лондон і зустрічі з королівською родиною.

30.04.2020
об 10:10

Новини

«Disney» планує ремейк «Геркулеса»

Хвиля ремейків від кінокомпанії «Disney» збільшується з кожним роком. Крім фільмів про принцес, продюсери взялися й за екранізацію мультфільму 1997 року «Геркулес», про це повідомляє The DisInsider.

01.05.2020
об 11:08