Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стартує Animation Reviews – новий проєкт від фестивалю LINOLEUM

21.05.2020
об 17:00
Стартує Animation Reviews – новий проєкт від фестивалю LINOLEUM

Фестиваль LINOLEUM запускає новий експериментальний проєкт – Animation Reviews! Його суть полягає в наданні іноземними професіоналами рекомендацій та порад для анімаційних проєктів на стадії розробки чи виробництва. Встигніть до 31 травня подати свої роботи, і ви можете отримати шанс уже 20-21 червня зустрітися з менторами! Зустрічі відбуватимуться за всіма правилами сьогодення, тобто дистанційно. Додатком для спілкування вже традиційно стане Zoom.

Як це відбуватиметься:

1. Ми оголошуємо початок приймання заявок на участь проєктів у певній анімаційній техніці. До першого Animation Review будуть прийматися проєкти в техніці stop motion.

2. Ви заповнюєте заявку та надсилаєте з дотриманням дедлайну.

3. Ми запрошуємо іноземних менторів (режисера/продюсера та аніматора) задля попереднього відбору проєктів (кількість відібраних проєктів буде залежати від кількості отриманих заявок).

4. Ми оголошуємо учасників Animation Review та кожному персонально надсилаємо на електронну пошту інформацію щодо участі.

5. Обрані учасники виходять у вказаний час в Zoom, презентують свій проєкт безпосередньо менторам та отримують професійний фідбек!

Основні дати для участі в першому Animation Review (тільки для проєктів у техніці stop motion):

– Дедлайн подання робіт – 31 травня.

– Оголошення учасників – 15 червня.

– Зустрічі з менторами відбудуться в режимі онлайн у Zoom 20-21 червня (детальну інформацію та точний час кожен учасник, який пройде відбір, отримає на свою електронну пошту).

Для того аби подати свій проєкт, необхідно заповнити заявку.

 

 

 

Читайте також:

Анімація

Музична анімація: Чи сподобається естонська лялька, яка розмовляє?

Вчора ми розпочали знайомити вас ближче з конкурсною програмою «Чілдрен Кінофест – 2020». Сьогодні ми розповімо про екранізацію знаменитої серії розповідей естонського письменника Ено Рауда «Сіпсік – лялька-друг». Ця анімація особливо зацікавить найменших глядачів, а їхні батьки, якщо засинали під дивовижні історії з життя Сіпсіка та Ану, нарешті побачать ляльку з тканини, що стала живою, на власні очі.

19.05.2020
об 14:40

Перший шоурил від Мінкультури та інформполітики вже на ютубі
Новини

Перший шоурил від Мінкультури та інформполітики вже на ютубі

Міністерство культури та інформаційної політики України представляє перший шоурил кінопроєктів та завершених фільмів патріотичного спрямування в рамках програми, що реалізовується Міністерством протягом 2018-2020 років.

20.05.2020
об 16:36

Новини

Чілдрен Кінофест: Найкращий фільм, знятий дітьми

На 7-му «Чілдрен Кінофесті», що відбудеться з 29 травня по 7 червня, вчетверте оберуть найкращий фільм, створений дітьми. Стали відомі імена 10 фіналістів, один з них отримає приз глядацьких симпатій.

21.05.2020
об 10:00

Новини

Міккі Маус – один з найдорожчих брендів у світі

21 травня 1928 року Волт Дісней отримав патент на монопольне використання образу Міккі Мауса. Кумедне мишеня, якому судилося стати одним з неофіційних символів американської поп-культури, за тиждень до цієї події (15 травня 1928 роки) вперше з'явилося на екрані в 6-хвилинному німому мультфільмі «Божевільний літак». Передбачливість Волта Діснея дозволила йому в майбутньому сколотити величезний капітал на популярності Міккі Мауса та інших героїв своїх мультфільмів. Зараз образ Міккі Мауса є логотипом The Walt Disney Company. Компанія широко використовує у своїх фільмах та парках розваг прийом «прихованого Міккі», коли в кадрі несподівано з'являється тінь або якась інша композиція у формі голови та круглих вух Міккі. Крім того, у світі існує велика кількість похідних продуктів, що використовують образ Міккі Мауса, і відрахування за його використання  приносять компанії Діснея істотний дохід.

21.05.2020
об 11:00