Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Скоро в українському прокаті «Бджілка Майя 3. Місія «Золоте яйце»

22.03.2021
об 13:52

15 квітня на великі екрани вийде сімейна анімація «Бджілка Майя 3. Місія «Золоте яйце». Режисер Ноель Клірі продовжує цикл пригод Майї та її друзів.

Улюблені смугасті герої – Майя і Віллі повертаються з новою місією і, звісно ж, новими веселими витівками. Тепер вони рятують таємниче золоте яйце, а заразом Принцесу і світ.

Джерело: SVOEkino Film Distribution

 

Читайте також:

Новини

«Оскар» зможуть відвідати лише ведучі, номінанти та їх гості

Давно було зрозуміло, що 93-тя церемонія вручення «Оскара», яка відбудеться 25 квітня, не буде схожою на будь-яку іншу. Президент Кіноакадемії Девід Рубін оголосив про скасування усіх фізичних подій, які зазвичай відбуваються навколо самої церемонії нагородження премії «Оскар», включаючи обід для номінантів та бал губернаторів.

16.03.2021
об 19:02

Анімація

Анімацію «Мишко і Місячна Дзвінка» представлять на форумі у Швеції

Проєкт українського анімаційного серіалу «Мишко і Місячна Дзвінка» від studio KAPI візьме участь у спеціалізованому форумі M:brane у Мальме.

16.03.2021
об 11:38

Новини

Японське аніме продовжує ставити рекорди

На минулому тижні повнометражний анімаційний фільм «Клинок, розтинає демонів: Нескінченний поїзд» замикав 5-ку лідерів найуспішніших проєктів 2020 року. Сьогодні за результатами вихідних він займає 4-ту позицію. В аніме є всі шанси стати найуспішнішим проєктом року.

16.11.2020
об 14:13

Новини

У «Кінотеатрі жахів» для кожного глядача є свій фільм

29 квітня на великі екрани вийде американський хорор «Кінотеатр жахів». Фільм знімала плеяда режисерів: Алехандро Брюґес, Джо Данте, Рюгей Кітамура, Девід Слейд. Головні ролі виконують Міккі Рурк, Цара Малер, Елізабет Різер, Сара Елізабет Візерс, Марк Ґроссман та інші.

17.03.2021
об 11:40