Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Проєкт повнометражного анімаційного фільму «Далія і Червона Книга» переміг на 17-ому пітчингу Держкіно

13.09.2021
об 11:45

За результатами другого етапу 17 конкурсного відбору кінопроєктів переможцем у категорії «Анімаційні повнометражні фільми (для широкої глядацької аудиторії)» став проєкт «Далія і Червона Книга», який презентувала studio KAPI (ТОВ «Студіо КАПІ»).

Йдеться про велику міжнародну колаборацію. У ній беруть участь три продюсерські компанії із Аргентини і по одній із Іспанії, Перу, Колумбії й тепер України.


Продюсером стрічки є Альваро Уртізбере (Аргентина). Виконавчим продюсером від України є СЕО studio KAPI Михаль Маргуліс.

Головним режисером проєкту є Давід Бісбано. Режисеркою від України є Оксана Карпус.

Довідка. Режисер Давід Бісбано - знаний автор у світі анімації. Його анімаційні фільми презентувалися на великих міжнародних кінофестивалях, були відзначені низкою нагород. Так, його попередній анімаційний 3D-фільм «Роденція і зуб принцеси» було продано у 80 країн.


Довідка. Українська режисерка проєкту Оксана Карпус, лауреатка державної премії імені Лесі Українки, має великий досвід роботи із stop motion анімацією. Зокрема, вона також має досвід участі у великих міжнародних проєктах. Так, вона була режисеркою від України при створенні українсько-французького серіалу "Planet Grabo" (25 серій по 12 хв.), який демонструвався на 65 телеканалах світу.

Фільм знімається у змішаній техніці – 2D, 3D і stop motion. Жанр фільму – пригоди, фантастика, сімейний. Хронометраж – 85 хвилин.  
 

«Дочка відомого письменника, який нещодавно помер, Далія має завершити недописану книгу свого батька. Для цього їй доведеться стати частиною історії і зіткнутись віч-на-віч із персонаж(к)ами, кожен/кожна з яких будь-що хоче стати головним героєм/героїнею книги. У Далії є лише 12 годин, одна порожня сторінка та ручка для завершення роману. Чи вдасться дівчинці закінчити батькову книгу?» – мовиться у синопсисі до стрічки.

Виробництво фільму триває з 2017 року. Наразі готовий сторіборд (більш ніж 500 аркушів), 3D-аніматік і вже є 40 хвилин анімованого матеріалу.

Українська команда проєкту займатиметься детальною розробкою схем світла, спеціального висвітлення об’єктів та створення 20 хвилин 3D-анімації із загального хронометражу фільму.

Попри те, що її прем’єра стрічки запланована на 2023 рік, компанія Disney вже придбала права на дистрибуцію «Далії та Червоної Книги» на території всієї Латинської Америки. Це стало відомо під час цьогорічного Каннського кіноринку, який відбувся у першій половині липня.

Читайте також:

Новини

Скоро у кіно:«Матриця: Воскресіння»

Нео і Трініті повертаються на екрани. Перший трейлер довгоочікуваного фільму «Матриця: Воскресіння».

11.09.2021
об 10:49

Новини

Нуль за поведінку: Київський тиждень критики оголошує програму ретроспективи

П’ятий ювілейний фестиваль «Київський тиждень критики» оголосив тему ретроспективної програми та розпочав продаж абонементів за ранньою ціною.

09.09.2021
об 15:44

Новини

У Києві стартували зйомки нової воєнної драми Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21»

Ахтем Сеітаблаєв розпочав роботу над новим фільмом в якості режисера та генерального продюсера.

10.09.2021
об 14:02