Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Пригоди Лакі продовжаться влітку в анімації «Спіріт: Дикий мустанг»

01.04.2021
об 16:02

Третього червня на великі екрани України вийде мультфільм «Спіріт: Дикий мустанг». Це нова глава анімації «Спіріт: Душа прерій» 2002 року. Режисеркою проєкту стала Елейн Боґан, співрежисером виступив Енніо Торресан, музику написала компрозиторка Емі Доерті.

Культова анімаційна історія від DreamWorks продовжиться. Смілива та відважна Лакі не уявляє і дня без пригод та понад усе мріє знайти власне місце у світі. Переїхавши в маленьке містечко, вона зустрічає дикого мустанга на ім’я Спіріт і це змінює її життя. На них чекає неймовірна мандрівка, яка подарує їм дивовижні відкриття.

 

Джерело: B&H film distribution

 

Читайте також:

Новини

Документальний фільм «Лимани. Бій за рай» відзначили на форумі в Чехії

6 – 17 березня в Чехії відбувався один із найбільших документальних форумів Центральної та Східної Європи – East Doc Platform 2021. В рамках заходу проходив пітчинг, на якому фільм «Лимани. Бій за рай» Сергія Лисенка отримав головний приз і режисерську нагороду від Current Time TV.

19.03.2021
об 15:19

Новини

Завершилось фільмування дебютної стрічки режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука «Памфір»

Упродовж чотирьох місяців на локаціях, розташованих в Карпатах, Буковині та у більш ніж десяти населених пунктах Чернівецької та Івано-Франківської областей працювала знімальна група фільму «Памфір».

23.03.2021
об 17:03

Новини

Українська документальна стрічка «Експедиція 49» поїде в Копенгаген

У понеділок, 29 березня, документальний фільм Аліси Коваленко «Експедиція 49» презентують на 18-му Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA в секції Ukrainian Doc Preview, а у квітні стрічка поїде в Копенгаген на CPH:FORUM.

26.03.2021
об 16:40

Новини

«Пульс» змагатиметься за нагороди ще двох міжнародних фестивалів

Стрічка «Пульс», що розповідає історію української Паралімпійської чемпіонки змагатиметься за нагороди на кінофестивалях у Франції та США. Робота Сергія Чеботаренко вже визнана найкращою на міжнародному кінофестивалі в Америці.

31.03.2021
об 14:45