Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Презентували офіційний трейлер мультфільму «Поганці»

15.12.2021
об 16:24

Захоплива анімаційна пригода від DreamWorks! П’ятеро дуже поганих героїв вирішують здійснити пограбування, яке має увійти в історію. Та випадково лідер їх банди робить добру справу і вирішує, що на «брудних справах» варто поставити крапку. Та окрім цього у нього нічого не залишається і йому доводиться відмовитися від друзів. Який вибір він зробить?

Фільм заснований на популярній серії дитячих книг, написаних Аароном Блабеєм. Режисером фільму виступить П'єр Перифель, за сценарій відповідають Ітан Коен та Гіларі Вінстон. В озвучуванні фільму візьмуть участь Сем Роквелл, Аквафіна, Ентоні Рамос, Марк Марон, Крейг Робінсон, Зазі Бітц, Алекс Борштейн та Річард Айоаді.

Прем’єра запланована на 23 березня 2022 року.

 

Джерело: B&H Film Distribution Company

Читайте також:

Новини

Надшвидкісний Їжак Сонік повертається! Презентували трейлер "Сонік 2"

Улюблений блакитний їжак повертається в  нову пригоду пригоду в другій частині фільму. Поселившись у Green Hills, Сонік прагне довести, що він має все, що потрібно для того, аби стати справжнім героєм. Та для кожного є своя місія порятунку світу - Соніку її варто лише почекати. Випробування приходить тоді, коли доктор Роботнік повертається, цього разу з новим партнером, Наклзом, у пошуках смарагду, який має силу знищити цивілізацію.

11.12.2021
об 16:52

Новини

Конкурс соціально вагомого контенту PITCH UA 4 відкривається!

PITCH UA 4 підтримує створення аудіовізуальних проєктів для ТБ, кіно та онлайн-платформ, спрямовані на зміцнення багатокультурного та багатонаціонального громадянського суспільства в Україні, посилення позитивного ставлення та визнання громадськістю різноманіття та єдності в Україні, а також підвищення рівня обізнаності аудиторії про позитивні зміни в країні в результаті демократичних перетворень.

15.12.2021
об 15:37