Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прем'єру «Гуллівер повертається» перенесено на 2021 рік

18.11.2020
об 12:13

24 грудня на екранах українських кінотеатрів мала з'явитися анімація, виробництвом якої займалися «Квартал 95» та Gulliver Films, «Гуллівер повертається». Однак реліз фільму в 2020 році наразі скасовано.

Влітку, коли кінотеатрам після тривалого локдауну дозволили відкритися, дотримуючись певних правил, причетні до кінотеатрального бізнесу мали надію, що взимку великий відсоток глядачів повернеться в кінозали. Наприкінці грудня в репертуарі кінотеатрів стояло чимало цікавих прем'єр, які студії зараз відтерміновують на 2021 рік. Вдаватися до таких заходів кіновиробників змушує введений на минулому тижні карантин вихідного дня.

«Ми хотіли подарувати нашу світлу історію глядачам цього року та додати всім святкового настрою. Проте доводиться змінювати плани, у зв’язку з нестабільними умовами, які виникли. Перегляд фільмів у кінотеатрах — унікальна річ. Сподіваємось, що найближчим часом люди знову насолоджуватимуться надихаючими історіями, не хвилюючись за своє здоров’я», — прокоментував продюсер проєкту «Гуллівер повертається» ОЛЕГ ХОДАЧУК.

 

Глядачі зможуть побачити мультфільм, над яким працювали кращі аніматори України, закордонні спеціалісти, а також команда сценаристів студії «Квартал 95», навесні 2021 року.

Нагадаємо, «Гуллівер повертається» — це перший український мультфільм, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney. Контролює виробництво — американський режисер анімації Тоні Бонілла, який займався такими відомими проєктами, як «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів», «Ріо 2», «Зоотрополіс», «Моана». На світовій арені анімацію «Гуллівер повертається» представляє компанія All Rights Entertainment.

«Робота над нашим проєктом тривала близько чотирьох років. Ми придумали та розробили 3 тисячі сцен, а це 120 тисяч кадрів. Безумовно, це важка праця, але ми робили все із задоволенням. Також у нас був довгий процес адаптації жартів, які придумували автори студії «Квартал 95», щоб західна публіка все правильно сприйняла», — розповів режисер ІЛЛЯ МАКСИМОВ.

В озвучуванні головних героїв мультфільму бере участь зірковий каст кращих українських артистів кіно та шоу-бізнесу. Наприклад, одну з ролей виконав лідер гурту «Беz обмежень» Сергій Танчинець.

Варто зазначити, що «Гуллівер повертається» був успішно представлений в Каннах на найбільшому світовому кіноринку Marche du Film, а зображення головного героя прикрасило одну з обкладинок профільного видання Cannes Market.

 

Джерело: Студія «Квартал 95»

Читайте також:

Новини

Прем’єру анімації «Душа» з кінозалів перенесли в онлайн

Прем’єру стрічки «Душа» перенесли на кінець грудня та перевели в онлайн-формат. Не дивлячись на те, що до прем’єри ще два місяці, фільм вже отримав багато позитивних відгуків критиків.

12.10.2020
об 15:19

Новини

На цьому тижні в українських кінотеатрах вийде одразу три анімації і один фільм для всієї сім’ї

З 22 жовтня у репертуарі вітчизняних кінотеатрів збільшиться вибір для сімей, які би хотіли відвідати сеанс з дітьми. Також за тиждень до Хелловіну вийде декілька фільмів жахів, а поціновуачі мистецтва зможуть дізнатися більше про Модільяні та його полотна.

21.10.2020
об 15:15

Анімація

Вийшов український трейлер анімації «Академія монстрів»

У листопаді на екранах кінотеатрів вийде історія про пригоди геніального школяра та монстрів, які хочуть захопити навчальний заклад.

21.10.2020
об 16:18

Новини

Анімація «Володар драконів» – найпопулярніша стрічка в Україні

Цього тижня кінотеатри знову мали шалені збитки. Відвідуваність падає, адже відчувається нестача нових стрічок на широкому екрані, та й на додачу люди бояться відвідувати кінозали через епідемію коронавірусу.

28.10.2020
об 15:12