Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Прем’єра анімації «Гуллівер повертається» відбудеться наприкінці року

25.03.2021
об 14:20

Прокат повнометражного мультфільму «Гуллівер повертається», виробництвом якого займалися 95 Animation Studio и Gulliver Films, знову відтермінували. Анімація мала вийти в квітні, але наразі стало відомо, що глядачі побачать стрічку напередодні новорічних свят – 23 грудня 2021 року.

Нагадаємо, над проєктом працювали аніматори з України, закордонні спеціалісти, а також команда сценаристів Студії «Квартал 95». За сюжетом Гуллівер отримує лист, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їх країна в жахливому занепаді, тому без мудрого велетня їм не обійтися. Але чи буде Гуллівер відважно вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

 

На початку березня в онлайн-форматі проходив European Film Market (EFM). На міжнародному кіноринку Berlinale був і «Гуллівер повертається».

«Нещодавно закінчилися кінофестивалі в Берліні та Гонг Конзі, на яких був представлений наш мультфільм «Гуллівер Повертається». Ми вже не перший рік беремо участь в різних кінофестивалях, але це були перші виставки, де ми показували вже повністю завершений мультфільм. Я дуже вірив в те, що ми зробили, але такого ажіотажу не очікував. Попри важку ситуацію у світі з ковідом, наш фільм дуже сподобався дистриб’юторам практично по всьому світу. У нас вже є пропозиції по дистриб'юції нашого мультфільму в Португалії, Іспанії, Італії, Туреччині, країнах Бенілюксу, Середнього Сходу та Латинської Америки: Мексика, Бразилія, Аргентина, Чілі, Еквадор, Парагвай, Уругвай, Перу. Дуже сподіваюсь і вірю, що український мультфільм оцінять і подивляться діти всього світу!», - прокоментував генеральний продюсер ОЛЕГ ХОДАЧУК.

 

Про українську анімацію після цьогорічних презентацій в межах перелічених заходів написали закордонні видання. Зокрема «Гуллівер повертається» вийшов на обкладинці Le film francais, а також в американському виданні Variety зі статтею про участь анімації в Європейському кіноринку та колаборації з Reface.

 

Джерело: Пресслужба Студії «Квартал 95»

Читайте також:

«Гуллівер повертається» в Каннах отримав позитивні відгуки і прикрасив обкладинку Cannes Market
Анімація

«Гуллівер повертається» в Каннах отримав позитивні відгуки і прикрасив обкладинку Cannes Market

Український повнометражний мультфільм «Гуллівер повертається» був успішно представлений на кіноринку Marche du Film. Це – перший повнометражний мультфільм, виробництвом якого займаються Gulliver Films і студія «Квартал 95».

14.07.2020
об 12:18

Анімація

Новий трейлер: Гуллівер з’явиться в кінотеатрах у грудні

Студія «Квартал 95» і Gulliver Films презентували перший трейлер повнометражного анімаційного фільму «Гуллівер повертається». У кінотеатрі мультик можна буде подивитися з 24 грудня 2020 року.

07.08.2020
об 11:33

Анімація

«Гуллівер повертається» – анімаційний фільм від «Кварталу 95»

«Гуллівер повертається» – перший повнометражний мультфільм студії «Квартал 95» і Gulliver Films. Кінотеатральний показ запланований у всьому світі. Над проєктом, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney, працюють найкращі аніматори україни, зарубіжні фахівці, а також команда сценаристів студії «Квартал 95».

26.09.2020
об 15:10

Анімація

Прем'єру «Гуллівер повертається» перенесено на 2021 рік

24 грудня на екранах українських кінотеатрів мала з'явитися анімація, виробництвом якої займалися «Квартал 95» та Gulliver Films, «Гуллівер повертається». Однак реліз фільму в 2020 році наразі скасовано.

18.11.2020
об 12:13

Новини

В анімації «Гуллівер повертається» з’явилася нова дата релізу

Прокат першого повнометражного мультфільму «Гуллівер повертається» мав відбутися наприкінці грудня, але через ряд причин, зумовлених ситуацією, викликаною карантинними обмеженнями, стрічка змінила дати релізу. Проєкт, виробництвом якого займаються 95 Animation Studio та Gulliver Films, а також кращі аніматори України, закордонні спеціалісти та команда сценаристів Студії «Квартал 95» вийде на великі екрани 29 квітня 2021 року.

18.12.2020
об 13:33

Анімація

Анімація «Гуллівер повертається» вдруге братиме участь у Berlinale

Упродовж 1 – 5 березня проходитиме міжнародний кінофестиваль Berlinale. Другий рік поспіль «Гуллівер повертається» виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Films буде представлений на кіноринку European Film Market (EFM) одного з найпрестижніших фестивалів Європи та світу, який відбудеться в онлайн-форматі.

18.02.2021
об 18:07