Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Подорож до Італійської Рів’єри з анімацією «Лука» вже влітку

04.05.2021
об 12:21

17 червня на великі екрани вийде захопливий мультик від Disney та Pixar «Лука».

 

 

Події у сімейній анімації розгортатимуться на мальовничому узбережжі Італійської Рів’єри. Історія про дорослішання хлопчика, наповнена морозивом, пастою та нескінченними поїздками на скутері. Головний герой Лука ділить свої пригоди зі своїм новим найкращим другом, але розвагам та веселощам загрожує схований глибоко-глибоко секрет: морські страховиська з іншого світу, які живуть просто під поверхнею води. Фільм зрежисовано номінантом на премію «Оскар» Енріко Казароза («Місяць»), а продюсером стрічки стала Андреа Воррен («Лава», «Тачки 3»).

 

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

Спортивна драма «Пульс» влітку вийде на великі екрани

Кінотеатральний прокат фільму «Пульс» розпочнеться за день до старту Токійської Олімпіади – 22 липня. До початку показів творча команда спортивної драми підготувала сюрприз, про який стане відомо згодом.

22.04.2021
об 14:23

Новини

Програма 8-го Чілдрен Кінофесту

За місяць до початку заходу організатори 8-го Міжнародного кінофестивалю для дітей і підлітків Чілдрен Кінофесту оголосили фільми, з яких складатиметься програма цьогрічної події.

28.04.2021
об 14:01

Новини

Прем’єра документального фільму «Зірки на Землі»

Сьогодні відбудеться онлайн-прем’єра документальної стрічки «Зірки на Землі», який розповідає про дітей з інвалідністю та є частиною однойменного проєкту розроблення нової кіномистецької методики для роботи з дітьми, що мають вади розвитку.

29.04.2021
об 14:51

Анімація

Український мультсеріал «Хоробрі зайці» дивляться в Італії

Права на показ анімаційного серіалу для дошкільнят, що розкриває теми різноманітності та інклюзивності через призму знайомств та ігор з різними друзями, «Хоробрі зайці» придбала італійстка компанія Rai Ragazzi.

02.05.2021
об 13:46