Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Музична анімація: Чи сподобається естонська лялька, яка розмовляє?

19.05.2020
об 14:40

Вчора ми розпочали знайомити вас ближче з конкурсною програмою «Чілдрен Кінофест – 2020». Сьогодні ми розповімо про екранізацію знаменитої серії розповідей естонського письменника Ено Рауда «Сіпсік – лялька-друг». Ця анімація особливо зацікавить найменших глядачів, а їхні батьки, якщо засинали під дивовижні історії з життя Сіпсіка та Ану, нарешті побачать ляльку з тканини, що стала живою, на власні очі.

У лютому цього року в Естонії в прокат вийшов «Сіпсік – лялька-друг». Головний персонаж анімації у 60-х роках минулого століття створили двоє чоловіків – письменник Ено Рауд та художник-ілюстратор Едгар Вальтер. Сіпсік для багатьох став символом дитячої цікавості, безпосередності та взаємин між сестрою і братом. За сюжетом музичний фільм та його першоджерело дуже схожі між собою, тож переказувати історію не будемо. Краще перечитати в оригіналі. Єдина відмінність книжки від фільму – ім’я дівчинки, якій зшили Сіпсіка. Ім’я екранної героїні не Ану, а Рубі.

Якщо ваші діти ще не знайомі із Сіпсіком, обов’язково покажіть їм цю анімацію.

 

Читайте також:

Новини

«Disney» планує ремейк «Геркулеса»

Хвиля ремейків від кінокомпанії «Disney» збільшується з кожним роком. Крім фільмів про принцес, продюсери взялися й за екранізацію мультфільму 1997 року «Геркулес», про це повідомляє The DisInsider.

01.05.2020
об 11:08

Новини

Як народжувалося «Кохання» Микити Лиськова й не тільки

14 травня о 19:00 вийде в ефір сьомий випуск КіноTalk від КМКФ «Молодість» та проєкту «Люди кіно», присвячений авторській анімації.

14.05.2020
об 10:43

Новини

Дісней-Спрінгс готується до відкриття після вимушеної перерви

Відкриття заплановано на 20 травня, але частина співробітників Walt Disney World уже виходить на роботу, аби підготувати парк належним чином.

16.05.2020
об 10:00