Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Міжнародний фестиваль анімації в Оттаві відбудеться за будь-яких обставин

12.05.2020
об 11:09
Міжнародний фестиваль анімації в Оттаві відбудеться за будь-яких обставин

Організатори Міжнародного фестивалю анімації в Оттаві (OIAF) повідомили на своєму сайті, що подія відбудеться в запланований строк.

Незалежно від того як COVID 19 впливатиме на наше життя, з 23 по 27 вересня 2020 року місто Оттава знову стане найкращим місцем для перегляду найсучасніших, вдумливих, смішних та провокаційних анімаційних фільмів у світі. Це може мати й незвичайний вигляд, а можливо, буде як завжди.

«Наші співробітники наполегливо працюють над створенням яскравої події, яка демонструє найінноваційніші та захопливі нові анімаційні роботи у світі. Ви можете зробити ставку, що ви побачите безліч знайомих програм та можливостей OIAF в тій чи іншій формі. Перегляньте вебсайт першого тижня червня для отримання додаткової інформації».

Міжнародний фестиваль анімації в Оттаві (OIAF) – одна з провідних подібних подій у світі та найбільша в Північній Америці. Щорічно, починаючи з 1976 року, він об’єднує анімаційну спільноту в яскравий, насичений п’ятиденний марафон. Локації в центрі Оттави  стають місцем для переговорів, виставок, вечірок для величезної кількості художників, продюсерів, студентів та любителів анімації з усього світу.

Читайте також:

«Чілдрен Кінофест – 2020» відбудеться онлайн
Події

«Чілдрен Кінофест – 2020» відбудеться онлайн

Слідом за дорослими фестивалями, дитячі теж переходять в онлайн. VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» стартує цього року 29 травня на офіційному сайті фестивалю й триватиме до 7 червня.

07.05.2020
об 09:30

Доля цьогорічного Каннського фестивалю вирішена
Новини

Доля цьогорічного Каннського фестивалю вирішена

Як повідомляв VGL cinema, організатори Каннського фестивалю вивчали різні варіанти його проведення у 2020 роц. Але через продовження карантину у Франції до 24 липня його проведення в традиційному форматі цього літа стало неможливим взагалі.

11.05.2020
об 12:22

Венеціанський фестиваль в пошуках вирішення проблеми
Новини

Венеціанський фестиваль в пошуках вирішення проблеми

Проблема виникла через пандемію, і, на жаль, Венеціанський фестиваль 2020 на острові Лідо під загрозою.

11.05.2020
об 18:25