Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Клинок, який розтинає демонів: Нескінченний поїзд» перевершив результат «Титаніка»

30.11.2020
об 13:35

Повнометражне аніме «Клинок, який розтинає демонів: Нескінченний поїзд» тримає лідерські позиції в Японії. Загальний бокс-офіс стрічки вже перетнув межу 27 мільярдів йен, що за поточним курсом сягає більш, ніж 240 мільйонів доларів.

 

В японському прокаті «Клинок, який розтинає демонів: Нескінченний поїзд» вже зміг обійти «Титанік», який у 1997 році зібрав 26,2 мільярдів йен. Таким чином, аніме вже посіло друге місце в загальному рейтингу. Попереду ще лишається анімація Хаяо Міядзакі «Віднесені привидами», яка вийшла в прокат 19 років тому й має загальний збір 30 мільярдів йен.

Мультфільм із головним героєм Тандзіро та його вірними друзями, що входять в групу легендарних знищують демонів, зміг побити касові рекорди в національному прокаті, ставши першим проєктом, який зібрав 20 мільярдів йен приблизно за три тижні. Якщо порівнювати «Клинок, який розтинає демонів: Нескінченний поїзд» з «Віднесеними привидами», то стрічці Хаяо Міядзакі знадобилося 59 днів у прокаті, аби зібрати 20 мільярдів йен.

Зазначимо, у світовому прокаті повнометражне аніме займає вже четверту сходинку в рейтингу найуспішніших проєктів 2020 року.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Культове аніме «Форма голосу» з українською озвучкою тепер в Україні
Новини

Культове аніме «Форма голосу» з українською озвучкою тепер в Україні

Цього місяця аніме «Форма голосу» стане офіційно доступне в Україні на VOD-платформах (таких як Megogo та ITunes).

13.05.2020
об 16:13

Новини

Аніме встановило новий рекорд зі зборів на кіноринку Японії

Азійський ринок кінопрокату показує непогані результати, на відміну від європейського чи американського. Глядачі тут не бояться ходити до кінотеатрів, а голлівудські прем’єри їм заміняють локальні стрічки.

26.10.2020
об 12:09

Новини

Світовий кінопрокат: Японське аніме увійшло до 5-ки найуспішніших кінопроєктів року

Результати кінопрокату Азії мотивують. Японці, китайці та корейці без осторог відвідують кіносеанси. Дивляться здебільшого фільми власного виробництва. Так, за чотири тижні прокату в Японії аніме «Клинок, розтинає демонів: Нескінченний поїзд» наблизили сумарний прибуток проєкту до 200 мільйонів доларів.

09.11.2020
об 14:26

Новини

Японське аніме продовжує ставити рекорди

На минулому тижні повнометражний анімаційний фільм «Клинок, розтинає демонів: Нескінченний поїзд» замикав 5-ку лідерів найуспішніших проєктів 2020 року. Сьогодні за результатами вихідних він займає 4-ту позицію. В аніме є всі шанси стати найуспішнішим проєктом року.

16.11.2020
об 14:13