Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Гуллівер повертається»: Цікаві факти про мультфільм

19.08.2021
об 13:45

Перший повнометражний мультфільм «Гуллівер повертається», виробництвом якого займаються 95 Animation Studio та Gulliver Films, вийшов на великі екрани екрани, сьогодні, 19 серпня.

Про фільм:

За сюжетом відомий герой-мандрівник, створений Джонатаном Свіфтом, повертається до Ліліпутії. За час його відсутності в країні відбулися величезні зміни. Несподівано Гуллівер опиняється в центрі неймовірних подій разом з вірними друзями – Марсі, Фрелоком та мишкою Пі. На веселу компанію чекають випробування, вороги, погоні. Та разом їм під силу все що завгодно, адже дружба та кохання долають будь-які труднощі! Сімейний фільм наповнений гумором та смішними ситуаціями, які сподобаються як дітям, так і дорослим.

 

ПОКАЗ НА BERLINALE

Презентація повнометражного мультфільму відбулася в лютому в Берліні, у рамках кінофестивалю Berlinale. Серед сотні проєктів минулого року помітно виділялася саме українська анімація – банери із зображеннями головних героїв зустрічали гостей заходу на багатьох локаціях.

«Проєкт ще на моменті виробництва отримав численні позитивні відгуки на Кіноринку Берлінського фестивалю. Чесно кажучи, я навіть не очікував, що буде такий неймовірний фідбек, який ми отримали від перших глядачів», – говорить продюсер мультфільму ОЛЕГ ХОДАЧУК.

 

ОБКЛАДИНКА В CANNES MARKET

Успішно був представлений «Гуллівер повертається» і в Каннах – на найбільшому світовому кіноринку Marche du Film. Цього року у зв’язку з пандемією коронавірусу він вперше проходив в онлайн-форматі, але це не завадило українському мультфільму виокремитися серед багатьох проєктів. Зображення головного героя прикрасило одну з обкладинок профільного видання Cannes Market.

«Просування української культури на світовій арені завжди було пріоритетом для нашої студії. А така позитивна реакція закордонних колег вселяє надію ще більше розвивати нашу співпрацю. Тому нашим кінокомпаніям так важливо брати участь у подібних кіноринках по всьому світу, демонструючи черговий раз високий рівень українських проєктів», – говорить один з продюсерів анімаційного фільму, керівник Студії «Квартал 95» БОРИС ШЕФІР.

ПРОФЕСІОНАЛ ІЗ DISNEY

Для американського режисера анімації Тоні Бонілли це перший досвід співпраці з українськими аніматорами, але він впевнений, що не останній. Раніше він працював над такими анімаційними шедеврами, як «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів», «Ріо 2», «Зоотрополіс», «Моана» та багато інших.

 

«З першого дня мого перебування в Україні я бачив, що оточуючі люди роблять усе можливе, щоб я відчував себе частиною команди. Ще мені дуже сподобався своєрідний, ексцентричний гумор, закладений в основу сюжету, плюс мені завжди в проєктах імпонує жанр пригодницького екшна. Перед тим як вперше приїхати до вашої країни, мені відправили для ознайомлення декілька кадрів майбутнього проєкту та попросили дати оцінку побаченому. Пам’ятаю, тоді мене відразу зачепила графіка та промальовка персонажів, хоча у фінальній версії вони всі мають трохи інший вигляд. Загалом я залишився дуже задоволеним нашою співпрацею та сам чекаю на прем’єру», – говорить аніматор ТОНІ БОНІЛЛА.

 

ОЗВУЧКА ВІД ТОПОВИХ АРТИСТІВ

В озвучуванні головних героїв мультфільму брав участь зірковий каст найкращих українських артистів кіно та шоу-бізнесу. Головного героя озвучив співак та телеведучий Володимир Дантес. Також один з персонажів говорить голосом лідера гурту «Беz обмежень» Сергія Танчинця.

 

«Коли мені запропонували озвучити головного персонажа Гуллівера, я був просто у захваті! Моя мрія з дитинства – озвучувати мультики. Здавалося, що це дуже легка робота, але на практиці все зовсім не так. Особливо, коли ти намагаєшся потрапляти в міміку героя. Усі його емоції – сум, радість, захват – потрібно передавати голосом та інтонацією. Це дуже важко, але неймовірно цікаво», – прокоментував ВОЛОДИМИР ДАНТЕС.

 

Читайте також:

Анімація

Анімація «Гуллівер повертається» їде на Шанхайський кінофестиваль

В червні мультфільм «Гуллівер повертається» візьме участь в конкурсній програмі Шанхайського кінофестивалю.

02.06.2021
об 15:04

Новини

Хто подарував голоси героям анімації «Гуллівер повертається»

За місяць на великі екрани вийде повнометражний мультфільм «Гуллівер повертається», виробництвом якого займалася 95 Animation Studio та Gulliver Films. Крім того, над проєктом працювали одні з найкращих аніматорів України, закордонні спеціалісти, а також команда сценаристів Студії «Квартал 95».

20.07.2021
об 11:53